"The Voice of Poland" TVP. (Zdj. Il. ) ; YouTube/The Voice of PolandTVP/Screen
Źródło: (Zdj. Il. ) ; YouTube/The Voice of PolandTVP/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 15 Sierpnia 2020

Zaskakujące fakty o The Voice of Poland trafiły do sieci. Nietypowy sekret zza kulis, spodziewaliście się?

"The Voice of Poland" TVP rzadko ujawnia swoje kulisy. W ostatnim czasie jeden z jurorów powiedział, co dzieje się, gdy kamery Telewizji Polskiej są wyłączone. Okazuje się, że już wcześniej informowano o zaskakujących wydarzeniach. Wiele wskazuje na to, że nie tylko amatorzy otrzymują wsparcie.

Nie tylko programy śniadaniowe budzą zainteresowanie wśród Polek i Polaków. Wieczorne programy rozrywkowe również cieszą się niemałą sympatią. W ostatnich latach rywalizacja programów talent-show zaczyna nabierać tempa. Jeszcze nie tak dawno rynek mediów był zdominowany wyłącznie przez "Idola", "Mam talent" oraz "Taniec z gwiazdami". Z biegiem czasu TVP zaproponowało kompletnie nowy format. "The Voice of Poland" okazało się wielkim hitem. Ciekawa formuła, inspirujące jury i wybitnie utalentowani uczestnicy skradli sympatię widzów.

Pilne zmiany w emeryturach, może chodzić też o ciebie. W grę wchodzą niemałe dodatkowe pieniądzePilne zmiany w emeryturach, może chodzić też o ciebie. W grę wchodzą niemałe dodatkowe pieniądzeCzytaj dalej

"The Voice of Poland" TVP. Juror zdradził, co dzieje sie za kulisami

Skład jury w produkcji TVP co sezon budzi wiele ciekawości, a nawet konfliktów. "The Voice of Poland" nieustannie wymienia swoich trenerów. Na samym początku amatorów uczyły takie sławy jak Anna Dąbrowska, Nergal, Marek Piekarczyk, czy też Kayah. Przez kilka edycji udaje utrzymać się Edycie Górniak oraz Tomsonowi i Baronowi. Świetnie zgrany zespół pozwala uczestnikom programu na jeszcze większy rozwój. Wiele wskazuje na to, że to nie jedyne sławy, jakie pojawiają się w studio.

Zadziwiające sceny w Sejmie, polityk PiS nagle rzucił obraźliwy komentarz w stronę posłanki. Myślał, że nikt się nie dowie?Zadziwiające sceny w Sejmie, polityk PiS nagle rzucił obraźliwy komentarz w stronę posłanki. Myślał, że nikt się nie dowie?Czytaj dalej

W ostatnim czasie tak zwana kolorowa prasa przygląda się relacji Barona z Blanką Lipińską. Zakochani nieustannie prezentują swoją miłość fanom. Z licznych spekulacji wynikało, że juror "The Voice of Poland" próbuje spędzać jak najwięcej czasu ze swoją partnerką. Ujawnił, że Lipińska regularnie pojawia się za kulisami TVP. Nie jest to jednak jedyny przypadek zapraszania swoich bliskich do telewizyjnego studia. Również Edyta Górniak zabierała na plan Allana. Swego czasu sytuacja ta była opisywana przez wszystkie plotkarskie media.

TVP. "The Voice of Poland" bije rekordy oglądalności

Zagraniczny projekt realizowany przez TVP nie tylko cieszy się popularnością. Ze wszystkich programów tego typu, to właśnie "The Voice of Poland" rozwinęło najwięcej gwiazd i wokalistów. Natalia Nykiel, Dorota Osińska, Sarsa Markiewicz, Damian Ukeje to zaledwie część osób, która swoje pierwsze kroki w branży muzycznej stawiała właśnie podczas "przesłuchań w ciemno". Część z nich prowadzi też działalność charytatywną. Zwycięzca jednej z edycji, Krzysztof Iwaneczko przekazał 50 tysięcy złotych ze swojej nagrody na rzecz przewlekle chorych dzieci.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nie żyje aktorka znana z filmów na TVP, TVN i Polsacie. Zmarła w skrajnej biedzie
2. Dzieje się, rząd wykorzystując walkę z koronakryzysem wprowadzi nowe prawo dot. mieszkań? Dziennikarze docierają do faktów, chodzi o wielką zmianę

"The Voice of Poland" TVP przeprowadziło też ważne zmiany. Następna edycja odbędzie się na nowych zasadach. Trenerzy rywalizujący o wybitnego wokalistę będą mogli zablokować siebie nawzajem. Oznacza to, że ten, kto wykaże się większym sprytem, będzie mógł zapewnić sobie współpracę z amatorem biorącym udział w programie.

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z kanału YouTube "The Voice of Poland" TVP z 9 września 2015 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przed chwilą się zaczęło, były ostrzeżenia. Na miejsce jadą kordony policji
  2. Pracownik TVP3 Lublin zmanipulował materiał. Został zwolniony
  3. Lepiej zostańcie w domu, ostrzeżenia dotyczą całego kraju. Nie tylko dziś w Polsce zrobi się niebezpiecznie
  4. Znalazła przerażającą rzecz na swojej wycieraczce. Pokazała ją na antenie TVP w Studio Polska
  5. Uczestnik "The Voice of Poland" przeszedł nie tylko operację. Okazuje się, że był zakażony, a wszystko ujawniono w mediach
  6. Mieszkańcom puszczają nerwy, nad morzem mają już dość. Najgorzej jest rano, "prawdziwa plaga"

Źródło: [Pudelek/Plotek]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!