The Voice of Poland Krzysztof Iwaneczko. YouTube/The Voice of Poland/ScreenŹródło: YouTube/The Voice of Poland/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 14 Sierpnia 2020

Zwycięzca "The Voice of Poland" przekazał radosną nowinę. Jego życie totalnie się zmieni

"The Voice of Poland" umożliwił rozwój Krzysztofowi Iwaneczce. Wybitnie uzdolniony wokalista przekazał swoim fanom niezwykle radosne wiadomości. Okazuje się, że w ostatnim czasie podjął niezwykle ważną decyzję. Jego sytuacja prywatna przeszła niesamowitą metamorfozę.

Osoby zrzeszające wokół siebie fanów często ujawniają fragmenty swojego życia prywatnego. Część osobistych wydarzeń artystów budzi też niemałe kontrowersje. Stan cywilny, stylizacje, zarobki to zaledwie namiastka aspektów, które interesują opinię publiczną. Trudno jednak doszukać się skandali u Krzysztofa Iwaneczki. Dawny uczestnik "The Voice of Poland" charakteryzuje się ogromną wrażliwością społeczną. Nigdy też nie odbiła mu tak zwana woda sodowa. 

Marek Niedźwiedzki w wyjątkowo mocnych słowach. Przerwał milczenie: Marek Niedźwiedzki w wyjątkowo mocnych słowach. Przerwał milczenie: "Miałem wrażenie, że umarłem"Czytaj dalej

"The Voice of Poland". Krzysztof Iwanczeko jest świeżo upieczonym mężem

Zwycięzca VI szóstej edycji "The Voice of Poland" opublikował na Instagramie poruszające zdjęcie. Okazuje się, że Krzysztof Iwaneczko od kilku dni jest mężem Pauliny Czajkowskiej. Na fotografii z ceremonii ślubnej widać, że zakochani mają się ku sobie. Warto przypomnieć, że wokalista ma niezwykłe serce. Po uzyskaniu tytułu najlepszego głosu w Polsce przekazał połowę swojej nagrody na rzecz dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-wychowawczego w Przemyślu. 

"Choć czuliśmy się w tym dniu najszczęśliwsi na świecie, to wiemy, że najpiękniejsze dopiero przed nami" - napisał Krzysztof Iwaneczko. Wiele wskazuje na to, że przed zakochanymi stoi jeszcze wiele wyzwań i zaskoczeń.

Gwiazda TVN nagle straciła pracę, dowiedziała się w bulwersujących okolicznościach. Wreszcie wyznała całą prawdęGwiazda TVN nagle straciła pracę, dowiedziała się w bulwersujących okolicznościach. Wreszcie wyznała całą prawdęCzytaj dalej

Wspólna droga przez życie jest jednak prostsza, gdy ma się ukochanego u boku. Uczestnik "The Voice of Poland" od najmłodszych lat rozwija swoje pasje. Artysta wykłada na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, którą samą też skończył. Rok temu wydał też solowy album zatytułowany "Jestem".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tak źle jeszcze nigdy nie było, sytuacja jest fatalna. Media obiegła ponura wiadomość 2. Nie było żadnej kradzieży aparatu słuchowego. Matka wymyśliła napad, żeby dostać odszkodowanie 3. Kupisz 4, Biedronka dołoży drugi raz tyle. Akcja trwa tylko dzisiaj

"The Voice of Poland" wspólnie z Marią Sadowską pozwolił Krzysztofowi Iwaneczce niemały rozwój. Warto podkreślić, że w niemal każdym odcinku wokalistę wspierała jego ukochana Paulina Czajkowska. Twórca współpracował też przy wielu projektach muzycznych. O jego talencie przekonały się już takie sławy jak Kayah, Piotr Rubik oraz Adam Sztaba.  

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z The Voice of Poland na YouTube z 9 września 2015 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagła akcja Krzysztofa Rutkowskiego. Na miejscu jest policja. Jedna osoba trafiła do karetki
  2. Pracownik TVP3 Lublin zmanipulował materiał. Został zwolniony
  3. Za tę zbrodnię Tomasz Komenda przesiedział w więzieniu 18 lat. Ireneusz M. może wyjść z aresztu po 2 latach?
  4. Sekretny przepis na babcine pierogi. Doskonałe ciasto i przepyszne nadzienie. Danie stanie się hitem każdej kuchni
  5. Wiadomości TVP w poważnych tarapatach? Media dotarły do zadziwiających informacji, chodzi o "ukryte przekazy"
  6. Stało się, przywracają obostrzenia, wpłyną na wakacje. Nasi sąsiedzi podjęli decyzję

Źródło: [Wirtualna Polska]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!