"The Voice of Poland" Damian Ukeje. TVP/The Voice of Poland/ScreenŹródło: TVP/The Voice of Poland/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 9 Sierpnia 2020

Uczestnik "The Voice of Poland" przeszedł nie tylko operację. Okazuje się, że był zakażony, a wszystko ujawniono w mediach

"The Voice of Poland" wychował już wiele gwiazd i wokalistów. Jedną ze sław jest Damian Ukeje, który zwyciężył w pierwszej edycji programu. Okazuje się, że muzyk przeszedł poważną operację strun głosowych. Niestety nie jest to jedyna przypadłość artysty.

Program muzyczny emitowany na antenie TVP utorował Damianowi Ukeje drogę do osiągnięcia sukcesu. Już podczas finału "The Voice of Poland" zaprezentował swój autorski utwór "Nie mamy nic". Zwycięstwo zapewniło mu kontrakt z wytwórnią Universal Music Polska. Chwilę później, w 2012 roku opublikował singiel zatytułowany "Bezkrólewie". Jego album studyjny uplasował się na 44 miejscu pod względem najlepiej sprzedających się płyt. Dziś jego kariera stanęła pod znakiem zapytania.  

Jacek Kurski się do tego posunął. Upublicznił list rozwodowy swojej byłej żony, bez żadnych skrupułówJacek Kurski się do tego posunął. Upublicznił list rozwodowy swojej byłej żony, bez żadnych skrupułówCzytaj dalej

"The Voice of Poland". Damian Ukeje otrzymał pozytywny wynik testu

Kilka tygodni temu, 17 lipca na Facebooku pojawiły się niepokojące doniesienia. Damian Ukeje poinformował swoich fanów o zakażeniu. Całe szczęście wokalista wygrał z chorobą. Niestety poza wirusem zwycięzca "The Voice of Poland" przeszedł poważną operację strun. Za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał, że wciąż dochodzi do pełni sił. "Wiedzcie, ze coś się dzieje. Troszkę milczałem przez powodów kilka. Od przebytego Covida po operacje strun głosowych. Wciąż wracam do siebie, niemniej piosenki w większości popisane więc już niedługo będziemy się chwalić" - czytamy we wpisie artysty.

Znany polski piosenkarz podczas występu zwrócił się wprost do Kingi Dudy. Na scenie pokazano symbol, który wstrząsnął całą PolskąZnany polski piosenkarz podczas występu zwrócił się wprost do Kingi Dudy. Na scenie pokazano symbol, który wstrząsnął całą PolskąCzytaj dalej

W Polsce odnotowujemy kolejne wzrosty zachorowań. Ostatni dni pod tym względem przyniosły nam niemałe rekordy. Wirus może dopaść każdego z nas. Od artystów po polityków. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie pozytywne testy otrzymało dwóch senatorów opozycji oraz jeden poseł na Sejm RP. Szczególnie narażone są osoby, które regularnie utrzymują kontakt z dużą grupą ludzi tak jak działacze społeczni i muzycy.

Damian Ukeje z "The Voice of Poland" zakończy swoją karierę? 

Podopieczny Adama "Nergala" Darskiego wystąpił w pierwszej edycji "The Voice of Poland". Wspólnie z rockowym wokalistą doszli aż do końca medialnej przygody. Artysta pochodzący ze Szczecina ma mieszane pochodzenie. Wyjaśnijmy, że jego mama jest Polką, a ojciec Nigeryjczykiem. Mało kto wie, że muzyk w 2009 roku wystąpił w "Szansie na Sukces". Ciekawa barwa głosu Damiana Ukeje zapewniła mi miejsce w prestiżowym programie Telewizji Polskiej. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wszyscy mieli nadzieję na szczęśliwy finał. Niestety, mamy potwierdzenie, nie żyje
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Kilkaset metrów pchał osobówkę tirem po obwodnicy Opola. Policji tłumaczył, że niczego nawet nie zauważył

"The Voice of Poland" swój pierwszy odcinek w Polsce wyemitowało 3 września 2011 roku. Konwencja programu polega na rywalizacji osób uzdolnionych wokalnie. Ten, kto pokona swoją konkurencję, może liczyć na propozycję kontraktu fonograficzego, nagrodę pieniężną w wysokości 50 000 złotych oraz tytuł "Najlepszego głosu w Polsce". Show ukazywane w TVP było miejscem pierwszych kroków między innymi Doroty Osińskiej, Sarsy Markiewicz czy też Natalii Nykiel.

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z występu Damiana Ukeje w "The Voice of Poland" na YouTube z 24 września 2011 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wąż grasuje po warszawskim osiedlu. Rada osiedla ostrzega, uważajcie
  2. Jakie maseczki są najbardziej skuteczne i czy przyłbica daje ochronę?
  3. Dziennikarze Wiadomości TVP stanęli przed sądem. Wiemy, jak się tłumaczyli
  4. Pracownica Tadeusza Rydzyka ujawniła kulisy działania toruńskiego imperium. Robią wrażenie
  5. Jarosław Kaczyński nie ma skrupułów. Dziennikarze dotarli do słów, które wypowiedział w kuluarach. Czeka nas polityczne trzęsienie ziemi?
  6. Rząd niespodziewanie znosi zakaz. Wielu Polaków się ucieszy

Źródło: [Pudelek/Facebook/Damian Ukeje]