The Voice of Poland. YouTube/The Voice of Poland/03.10.20/Screen
Źródło: YouTube/The Voice of Poland/03.10.20/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 4 Października 2020

Juror utarł nosa Edycie Górniak w "The Voice of Poland". Była zdezorientowana, zadziwiające sceny

Program "The Voice of Poland" tworzą nie tylko uzdolnieni uczestnicy. Sława oraz doświadczenie trenerów znacznie wpływają na wizerunek programu. Między jurorami zaczyna dochodzić do pierwszych spięć. Rywalizacja o młode głosy zaczyna dawać się wszystkim we znaki.

11 sezon talent-show jest pełen zaskoczeń. Nowa edycja wiąże się ze zmianami zasad oraz składu jury. Od września możemy obserwować poczynania Tomsona i Barona, Edyty Górniak, Michała Szpaka oraz Urszuli Dudziak w "The Voice of Poland". Zaprezentowanie nowych twarzy telewizyjnego show wzbudziło ogromne emocje. Prasa plotkarska zaczęła informować o rzekomym konflikcie na linii Górniak-Szpak. Trzeba przyznać, że obie gwiazdy słyną ze swojego indywidualistycznego podejścia do życia oraz muzyki. W licznych wywiadach zaś dementowali doniesienia o konfliktach. Jurorzy "The Voice of Poland" wypowiadali się o sobie z szacunkiem oraz dozą dystansu.

Monika Olejnik w ostrych słowach w TVN24. Wytknęła nieznajomość konstytucjiMonika Olejnik w ostrych słowach w TVN24. Wytknęła nieznajomość konstytucjiCzytaj dalej

Program "The Voice of Poland" przedstawił niecodzienne sceny. Jurorzy zaliczyli pierwsze spięcia na planie?

Produkcja Telewizji Polskiej nie po raz pierwszy musiała interweniować w sprawie konfliktów na planie. Przypomnijmy, że w 5. edycji "The Voice of Poland" mogliśmy obserwować przepychanki słowne między Edytą Górniak a Justyną Steczkowską. Wokalistki nie stroniły od komentarzy na temat swojego życia prywatnego. Wiele wskazuje na to, że zaostrzająca się atmosfera podczas nagrań sprzyja wskaźnikom oglądalności. Kierownictwo programowe "The Voice of Poland" zarządziło bowiem utworzenie przycisku, który blokuje danemu trenerowi możliwość odwrócenia swojego fotela podczas "przesłuchań w ciemno".

Oglądając ostatnie, sobotnie wydanie show, mogliśmy zaobserwować występ młodej wokalistki. Jej talent wzbudził szczególne uznanie Urszuli Dudziak. Po porywającym występie Edyta Górniak pozwoliła sobie na chwilę wspomnień. Jurorka "The Voice of Poland" skomentowała przeszłość uczestniczki programu, która ukończyła biotechnologię. - Życie jest nieprzewidywalne, naprawdę. Ja byłam w szkole ogrodniczo-pszczelarskiej. I uczyłam się rozpoznawać gatunki jabłek z zamkniętymi oczami - zdradziła Górniak. Na reakcję kolegów z planu nie trzeba było długo czekać. - Stąd taki strój - odpowiedział jaskrawo ubranej piosenkarce, złośliwie Szpak. Przypomnijmy, że dawny uczestnik "X Factor" pozwala sobie na zwracanie się do Edyty per "Edzia", co również nie spodobało się gwieździe Telewizji Polskiej.

Rozenek i Majdan w roli terapeutów. Umoralniają społeczeństwo na temat wartości w związku. Złapiecie się?Rozenek i Majdan w roli terapeutów. Umoralniają społeczeństwo na temat wartości w związku. Złapiecie się?Czytaj dalej

Telewizja Polska osiągnęła wielki sukces poprzez stoworzenie polskiej wersji międzynarodowego formatu. "The Voice of Poland" znacznie różni się od znanych znam konkursów na głosy. Konwencja "przesłuchań w ciemno" daje uczestnikom pewność, że są oceniani jedynie przez pryzmat swojego głosu. Jurorzy mogą zobaczyć wizerunek, dopiero gdy decydują się przyjąć amatora do programu. Skład trenerski skupia się nie tylko na suchych komenatarzach, ale też na kształceniu swoich wschodzących gwiazd. Przypomnijmy, że "The Voice of Poland" wypromował między innymi Sarsę Markiewicz, Dorotę Osińską, Natalię Nykiel, czy też Annę Karwan.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Robił dobrą minę do złej gry, ale wszystko się nagrało. Mateusz Morawiecki wygwizdany
2. Żurek króluje na polskich stołach. 2 tricki sprawią, że będzie niesamowicie aromatyczny
3. PKO BP niespodziewanie wprowadza ważne zmiany. Pojawiła się całkowicie nowa funkcja

Program "The Voice of Poland" zmaga się nie tylko z drobnymi uszczypliwościami ze strony jury. Kryzys epidemiczny wymusił na produkcji wdrożenie ważnych zasad bezpieczeństwa. Prace na planie prowadzone są bez udziału widowni. Edyta Górniak komentowała wówczas, że ograniczenie składu osobowego, sprawiło, że podczas nagrań atmosfera stała się bardziej intymna. Co ciekawe, podczas rozmów na temat nauk przyrodniczych, głos zabrał Aleksander "Baron". Podczas emisji "The Voice of Poland" mogliśmy dowiedzieć się, że członek zespołu "Afromental" również studiował nauki przyrodnicze. - Ja skończyłem Uniwersytet Wrocławski na wydziale nauk przyrodniczych. Też miałem biotechnologię, ja jestem ochroniarz środowiska, jak widać - komentował.

Milionerzy: Pytanie za milion zaskoczyło samego Huberta Urbańskiego. Widzowie oniemieli, gdy zostało wyczytaneMilionerzy: Pytanie za milion zaskoczyło samego Huberta Urbańskiego. Widzowie oniemieli, gdy zostało wyczytaneCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jedni dostają 500 plus, ich czeka 500 minus. Niejasne regulacje mogą doprowadzić do szału
  2. Fani Legii w rozpaczy, znamy powód. Co pokrzyżowało plany zespołu?
  3. Nagły, ogromny protest w samym centrum Warszawy. Młodzi Polacy mają dość, ruszyli na ulice
  4. Skrajnie niesmaczne sceny na Polsacie, widzowie nie wytrzymali. Aż trudno uwierzyć
  5. TVP już powinno się martwić? Liczby są nieubłagane, doniesienia mówią wszystko
  6. Wideo - Przerażający wypadek. Motocyklista z ogromną siłą uderzył w samochód osobowy

Źródło: [Pudelek/The Voice Of Poland]