The Voice Kids. Instagram/totoszko_julcia
Źródło: Instagram/totoszko_julcia
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 12 Stycznia 2020

Dramat dziewczynki z "The Voice Kids". Jej mama zachorowała na nowotwór

"The Voice Kids" daje szansę najmłodszym artystom. Do ich grona zalicza się 14-letnia Julia Totoszko, która talent odziedziczyła po rodzicach. Jej nazwisko kojarzyć możecie z zespołem "Volver" - tata dziewczynki, Mariusz, jest liderem grupy. Mama Julii to z kolei aktorka musicalowa. Marta Smuk jakiś czas temu zapadła na ciężką chorobę.

Julia Totoszko bardzo wcześnie zadecydowała, że pójdzie w ślady swojej matki i zwiąże swoją przyszłość z musicalami. Na scenie występuje od najmłodszych lat. Debiutowała w „Skrzypku na dachu” w Teatrze Muzycznym w Gdyni, mając zaledwie 3 lata!

WOŚP: Niewiarygodne! Padł rekordWOŚP: Niewiarygodne! Padł rekordCzytaj dalej

Choć jej występ w programie nie był jeszcze emitowany, możemy zakładać, że dziewczynka poradziła sobie świetnie. O udziale w show poinformowała za pośrednictwem Instagrama. Media od razu przyjrzały się jej rodzinie. Okazuje się, że zaledwie 14-letnia Julka ma za sobą trudne chwile.

"The Voice Kids": córka muzyków przeżyła chorobę mamy

Martę Smuk, jeśli nie śledzicie musicali, kojarzyć możecie z "Idola". Artystka wzięła udział w programie w 2003 roku. Jakiś czas temu wykryto u niej raka piersi. Kobieta zmagała się z nowotworem przez kilka miesięcy. Na szczęście chemioterapia okazała się skuteczna.

- Oficjalnie informuję: LECZENIE CHEMIOTERAPIĄ ZAKOŃCZONE!!!!!! To był jeden z najtrudniejszych a zarazem najpiękniejszych lat w moim życiu. To czego doświadczyłam, to co zrozumiałam i to, czego dowiedziałam się o sobie nikt mi nie zabierze! Nigdy nie powiem,że jestem zdrowa ,bo nowotwór to choroba przewlekła ale jestem bezpieczna i to poczucie daje mi spokój i szczęście! - napisała Smuk na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Jedna osoba złamie prawo, wysokie kary zapłacą wszyscy. Nowe, surowe przepisy wydrenują nam kieszenie?

2. Nie żyje władca, który rządził krajem przez 50 lat. Obalił własnego ojca, błyskawicznie wyznaczono następcę

3. Ile zarabia Jurek Owsiak? Odpowiedź was zaskoczy

4. Marszałek województwa podlaskiego zapłacił 50 tys. zł patostreamerowi, który wykorzystał dziecko

5. Wzruszające słowa rodziców Pawła Adamowicza. Dopiero teraz dotarły do nich media

6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk