Tesco zmiany. NeedpixŹródło: Needpix
Wszystkie wideo autora Maria Hędrzak
Autor Maria Hędrzak - 30 Marca 2020

Tesco wydało nowy, ważny komunikat. Zmiana w funkcjonowaniu centrów handlowych, część sklepów zamknięta

Tesco wydało dziś nowy, skierowany do licznych klientów komunikat. Przekazano w nim, jak zmieni się sposób działania centrów handlowych sieci. Planując zakupy, powinno się pamiętać o tych modyfikacjach.

Tesco opublikowało 30 marca na oficjalnej stronie internetowej sieci ważny komunikat, dotyczący zmian w funkcjonowaniu sklepów. Modyfikacje dotyczą bezpośrednio kwestii działania centrów handlowych Pasaż Tesco, obsługujących klientów w całym kraju. Planując zakupy, warto pamiętać o treści oświadczenia.

WHO wskazała kolejną grupę szczególnie narażonych na powikłania przy COVID-19. Powinni wyjątkowo na siebie uważaćWHO wskazała kolejną grupę szczególnie narażonych na powikłania przy COVID-19. Powinni wyjątkowo na siebie uważaćCzytaj dalej

- W nawiązaniu do rozporządzenia Ministra Zdrowia RP z dn. 13 marca 2020 roku, a przede wszystkim w trosce o bezpieczeństwo klientów, informujemy, że w dniu 14.03.2020 r. Pasaże Tesco zostały zamknięte. Zgodnie z rozporządzeniem w centrach handlowych otwarte pozostają: sklepy z żywnością, apteki, drogerie, salony prasowe, sklepy z art. budowlanymi i remontowymi, sklepy zoologiczne orazusługi bankowe, ubezpieczeniowe, pocztowe i pralnicze - czytamy w komunikacie.

Tesco zamyka część sklepów w swoich centrach handlowych 

Dalej przedstawiciele Tesco dodali, iż "pozostałe sklepy oraz wszystkie wyspy handlowe zostały zamknięte do odwołania". Co kluczowe, na razie nie wiadomo więc, kiedy klienci ponownie będą mogli skorzystać z ich usług. Jak wynika z informacji przekazywanych przez krajowe władze, raczej nie stanie się to niestety szybko.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Skrajna nieodpowiedzialność, urządzili chrzciny na 20 osób. Zostali surowo ukarani wysokim mandatem
2. Pielęgniarka walcząca z koronawirusem straciła dom. Była na dyżurze, kiedy wybuchł pożar

Reprezentanci sieci zapewnili, że na bieżąco śledzą wszystkie rozporządzenia wydawane przez rząd, starając się do nich dostosowywać. Warto więc na bieżąco śledzić komunikaty Tesco, w których klienci informowani są o wszelkich zmianach oraz skierowanych do nich uławieniach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Powstała mapa pokazująca stan załamania polskiej służby zdrowia na żywo
  2. Oficjalnie: są nowe, ważne zmiany w godzinach pracy i nie tylko. Wielu się nie spodobają
  3. Polacy drżą z powodu wirusa. Duda zaprasza ich na swoje konto w aplikacji ze śmiesznymi filmikami dla nastolatków
  4. Nie żyje szanowany polski dziennikarz. Miał tylko 48 lat, tragiczne informacje
  5. 50-latka z Wielkopolski miała przebywać w obowiązkowej kwarantannie. Policjanci przyłapali ją na gorącym uczynku
  6. Bary i kawiarnie działają, dzieci chodzą do szkoły. Podejście europejskiego kraju do pandemii może dziwić

Źródło: Tesco