Tesco. Marek BAZAK/East News
Źródło: Marek BAZAK/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 21 Października 2020

Wszystko się zmieni, Tesco podjęło pilną decyzję. Zacznie się 1 listopada, wielu klientów może być poważnie zawiedzionych

Sieć Tesco zrezygnowała z usługi, która w dobie pandemii jest szczególnie ważna dla klientów. Przedstawiciele dyskontu zapewniają jednak, że zakupy będzie można wykonać w sposób komfortowy oraz bezpieczny dla zdrowia i życia. Na co należy się przygotować?

"Serwis internetowy Tesco E-zakupy na dobre zmienił polski rynek handlu. Usługa została uruchomiona w 2012 roku i była jedną z pierwszych tego typu w Polsce. Dziękujemy za Wasze zaufanie i za to, że byliście z nami!" - czytamy w komunikacie sieci Tesco.

TVN24 informuje, że przyczyną radykalnego postanowienia jest przejęcie marketów przez inną grupę. Salling Group, bo o niej mowa, nie objęła transakcją usługi E-zakupy. Warto podkreślić, że przedsiębiorstwo jest również właścicielem sieci Netto.

Tesco wydało obszerne stanowisko, w którym poinformowali o nadchodzących zmianach. Wszystko zacznie się już od 1 listopada.

Mateusz Morawiecki nagle podjął zadziwiającą decyzję. Chodzi o wszystkich Polaków, gigantyczne zmianyMateusz Morawiecki nagle podjął zadziwiającą decyzję. Chodzi o wszystkich Polaków, gigantyczne zmianyCzytaj dalej

Sieć Tesco wydała komunikat. "Z dniem 1 listopada serwis internetowy E-zakupy zostanie wyłączony"

Warto podkreślić, że świadczenie usługi zostanie zakończone wcześniej w Warszawie, Opolu, Bielsku-Białej i Gdyni. Tam zamówienia złożymy jedynie do 23 października.

"Ostatnie dostawy w tych miastach dostarczone będą 24 października. W pozostałych miastach zamówienia można składać do 30 października. Ostatnie dostawy zostaną zrealizowane 31 października. Z dniem 1 listopada serwis internetowy E-zakupy zostanie wyłączony" - czytamy w komunikacie Tesco, umieszczonym na oficjalnej stronie internetowej dyskontu.

Uwaga, wyjątkowo perfidne oszustwo. Jeśli dostałeś podobną wiadomość, możesz stracić duże pieniądzeUwaga, wyjątkowo perfidne oszustwo. Jeśli dostałeś podobną wiadomość, możesz stracić duże pieniądzeCzytaj dalej

Kierownictwo sieci odpowiedziało również na najczęściej zadawane pytania. Tesco podziękowało za 8 lat współpracy oraz poinformowało, że od listopada zakupy wykonamy jedynie w trybie stacjonarnym. Wraz z możliwością wykonania E-zakupów, dojdzie do wygaszenia innych ofert.

"Usługa Click & Collect zostanie wygaszona równolegle z usługą E-zakupy. W Warszawie, Opolu, Bielsku-Białej i Gdyni będzie można odbierać produkty do 24 października, a ostatnie zamówienia składać 23 października. W pozostałych miastach ostatni dzień działania usługi Click & Collect to 31 października, zamówienia można składać do 30 października" - zawiadamia dyskont. Co więcej, wygaszona zostanie również usługa "Twoja Paczka". Tesco podaje, że zamówienia będzie można złożyć do 29 października.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Przerażające nagranie z warszawskiego metra. Służby nie chciały zareagować, pasażerowie wzięli sprawy we własne ręce

2. Deszcz pieniędzy dla Polaków, dadzą nawet 37 tys. zł. Rusza nabór, procedura składania wniosków jest banalna

Sieć Tesco przedstawiła szczegóły w sprawie składania zwrotów i reklamacji. "Wszelkie kwestie, związane ze zwrotami oraz reklamacjami produktów wadliwych czy też fakturami VAT, zgodne i zagwarantowane przez przepisy prawne, mogą Państwo zgłosić w dowolnym stacjonarnym sklepie Tesco" - komentują kierownicy popularnego dyskontu.

W razie wszelkich niejasności każdy może połączyć się z infolinią sieci. Od 8 do 20 przedstawiciele sklepu odpowiadają na pytania klientów pod bezpłatnym numerem 800 105 104.

Tadeusz Rydzyk może mieć poważny problem? Koronawirus w jego zakonie, jest pilny komunikatTadeusz Rydzyk może mieć poważny problem? Koronawirus w jego zakonie, jest pilny komunikatCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się, rząd podjął ostateczną decyzję ws. wyjazdów 1 listopada. Nie wszystkim się spodoba
  2. Urodziła, gdy sama była jeszcze dzieckiem. Oto najmłodsza mama na świecie
  3. Czy kary za śmiecenie w lesie muszą być wyższe, aby przemówić ludziom do rozsądku? Najnowsze odkrycie leśników zatrważa
  4. Polska przez homofobię bez dostępu do kolejnej usługi. Jesteśmy na liście z Afganistanem, Białorusią i Kirgistanem
  5. Możesz zapłacić nawet 8400 zł. Od nowego roku kary dla właścicieli samochodów pójdą ostro w górę
  6. Zderzenie Audi z autobusem w Katowicach - Kto zawinił?
  7. Domowy syrop z czosnku jest silniejszy nawet od cebulowego. Poradzi sobie z grypą i chorobami dróg oddechowych

Źródło: [TVN24/Tesco]