telewizja. Instagram.com/marichkapadalko
Źródło: Instagram.com/marichkapadalko
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 27 Lipca 2020

Okropna wpadka w telewizji na żywo. Nagle prezenterce w trakcie programu wypadł ząb, nie żartujemy

Telewizja na żywo często wiąże się z pewnego rodzaju ryzykiem. Tak było także w tym przypadku, kiedy to w trakcie jednego z programów informacyjnych Marichka Padalko przeżyła chwile grozy. W trakcie wypowiedzi nagle z ust wypadła jej "jedynka".

Sytuacja wydarzyła się na Ukrainie w jednym z kanałów o nazwie TSN. Nagrania telewizyjnych wpadek krążą po sieci, jednak niektóre wyjątkowo przyciągają uwagę. Pamiętamy wybuchy śmiechu, ataki zwierząt, czy niekontrolowane słownictwo Kamila Durczoka w sprawie brudnego stołu i "Rurka". Nie da się ukryć, że również mistrzem telewizyjnych wpadek są prowadzący programu Dzień Dobry TVN, gdzie notorycznie dochodzi do stygmatyzacji mniejszości, zaburzeń psychicznych, czy nawet wyglądu najprzystojniejszego mężczyzny roku. Kilka dni temu usłyszelismy też niefortunna wypowiedź wobec Edyty Górniak, gdzie podczas trzydziestolecia, nazwano jej dorobek "dwudziesto-pięcio leciem kariery".

Jacek Kurski wyrzucił syna z domu za to, że stanął po stronie matki? Nikt nie wie o sprawie wymeldowania, zaskakująceJacek Kurski wyrzucił syna z domu za to, że stanął po stronie matki? Nikt nie wie o sprawie wymeldowania, zaskakująceCzytaj dalej

Telewizja na żywo to ogromne ryzyko. Prezenterce wypadł ząb

O podobnej sytuacji jeszcze nikt nie słyszał. Prezenterce podczas wiadomosci wypadł ząb i to jedynka. Podczas programu informacyjnego najprawdopodobniej proteza zęba sie odkleiła. Co zrobiła Marichka Padalko? Zachowała się bardzo profesjonalnie wyjmując zęba z ust i sprytnie chowając go w dłoni. Internauci jednak nie odpuścili i postanowili od razu wideo umieścić w sieci, również na platformie YouTube, gdzie stało się hitem.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Z ostatniej chwili: Nie żyje Marian Czajkowski
2. Jacek Kurski w bardzo poważnych tarapatach. Nie nacieszył się stołkiem w TVP, pojawił się ogromny problem
3. Obostrzenia wciąż obowiązują i grożą wysokimi karami. Wielu zapomniało, a surowy mandat czeka

"To jest prawdopodobnie moje najciekawsze doświadczenie od dwudziestu lat jako prezenterki. Transmisje na żywo są wspaniałe, ponieważ zawsze są nieprzewidywalne" - skomentowała sama prezenterka.

Eleni wcześniej dała koncert u o. Rydzyka, teraz zrobiła wielkie show w Sanktuarium. Wielu fanów może się od niej odwrócićEleni wcześniej dała koncert u o. Rydzyka, teraz zrobiła wielkie show w Sanktuarium. Wielu fanów może się od niej odwrócićCzytaj dalej

Dziennikarka postanowiła publicznie wyjaśnić, co było przyczyną tej sytuacji. To nie tak, że nagle ząb wypadł jej z ust, a część sztucznego.

- Moja koleżanka napisała do mnie: "reagowałeś tak, jakbyś codziennie traciła zęby". Nie, nie codziennie. Po prostu teraz postanowiłam naprawić irytujące zdarzenie, do którego doszło ponad dziesięć lat temu. Miałam w sypialni ciężki metalowy budzik i pewnego razu moja córeczka była nim zainteresowana. Chwyciła go z parapetu i zaczęła machać "zabawką" przy mnie, kiedy spałam. Gdy tylko ziewnęłam, mały wesoły brzdąc wybił mi połowę zęba. Teraz w końcu zdecydowałem się na bardziej radykalną naprawę. Tylko nie zwracałam uwagi na zalecenie dentysty, abym do końca leczenia nie gryzła pokarmów przednimi zębami. Właściwie z tego powodu tak się stało... - mówiła.

Okazuje się, że mimo całej śmiesznej i niefortunnej sytuacji, dziennikarka otrzymała też sporo wsparcia w tej kwestii.

- W całej tej historii byłam pod wrażeniem ilości wsparcia, jakie otrzymałem - zarówno w komentarzach, jak i w osobistych wiadomościach. Przyjaciele, dziękuję bardzo. W każdej sytuacji zachowaj spokój. Do zobaczenia jutro rano - wypowiedziała się na Instagramie.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z całego zdarzenia.

telewizja

telewizja

telewizja

telewizja

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Radwańska urodziła. Jest pierwsze zdjęcie, znamy płeć i imię maluszka
  2. Zabezpieczcie zapasy wody. Niedługo wyłączą ją w jednej z części Warszawy. Lepiej się przygotujcie.
  3. Nie mogą nam zakazać pobytu w sklepie bez maseczki
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Na zachodzie Europy szaleją pożary. Sytuacja jest dramatyczna