Tauron Dystrybucja przekazał niecodzienną informację. Zdjęcie ilustracyjne: ARKADIUSZ ZIOLEK/East NewsŹródło: Zdjęcie ilustracyjne: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 11 Maja 2020

Masowa awaria prądu. Winny mężczyzna, który wspiął się na transformator, wszystko nagrał

Tauron Dystrybucja przekazał lokalnej społeczności informację o masowej awarii prądu jaka ma miejsce w Krakowie. Mężczyzna, który wspiął się na słup wysokiego napięcia wykonał niecodzienną relację na żywo. Całą sprawą zajęła się straż pożarna.

Lokalne media obiegła informacja dotycząca zaskakujących przerw w dostawie prądu. Jak się okazało, odłączenie dostawy było konieczne ze względu na zajście, do jakiego doszło na jednym ze słupów wysokiego napięcia. Do całego wydarzenia zaangażowano zarówno policjantów, jak i przedstawicieli straży pożarnej. Niecodzienne wydarzenie, do jakiego doszło w Krakowie, wywołało poruszenie wśród krakowskiej społeczności.

Zakonnice z Wrocławia usłyszały alarm i ruszyły do Okna Życia. Znalazły nie tylko małą dziewczynkęZakonnice z Wrocławia usłyszały alarm i ruszyły do Okna Życia. Znalazły nie tylko małą dziewczynkęCzytaj dalej

Tauron Dystrubcja przekazał niepokojące informacje

Jak poinformował rzecznik małopolskiej policji, w poniedziałek o godzinie 18 doszło do masowej awarii prądu. Wynikało to z niepokojących doniesień, które przekazane były służbom bezpieczeństwa. 27-letni mężczyzna postanowił rozpocząć relacje na żywo ze swoich wyczynów. Wspiął się on na transformator na ulicy Kluczborskiej w Krakowie. Po 20 minutach negocjacji między wspinaczem a służbami bezpieczeństwa zgodził się on opuścić słup.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Łukasz Szumowski w zaskakujących słowach: "Gdyby nie zakażenia koronawirusem na Śląsku, mielibyśmy już tendencję spadkową"
2. Polacy jednak wyjadą w wakacje na zagraniczne wyjazdy? Wiceminister podał trzy możliwe kraje

Wciąż nieznana jest skala awarii prądu. Z nieoficjalnych doniesień wiemy, że sprawca całego zamieszania uciekał przed goniącego go napastnikami. W wyniku szacunków dostawcy bez prądu mogło zostać aż kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców Krakowa. Prądu zabrakło w wielu dzielnicach miasta. Dzięki interwencji służb cała sytuacja w najbliższej przyszłości powinna wrócić do normy.

ZOBACZ TAKŻE:

    1. Naczelny polski epidemiolog oskarża Ministra Szumowskiego o szerzenie paniki
    2. Łowca burz ostrzega przed trąbą powietrzną. IMGW wydało pilny komunikat
    3. Jednak wyjedziemy na wakacje poza granice kraju? Wiceminister uchylił rąbka tajemnicy, ale jest haczyk
    4. Ratownicy przyjechali do leżącego na chodniku 55-latka. W karetce mogło dojść do tragedii, nagle wyjął nóż
    5. Premiera "Zabawy w chowanego" braci Sekielskich szybciej niż się wszyscy spodziewali. Jest data
    6. Polacy dostaną dodatkowy 1000 zł na wakacje. Wicepremier podaje szczegóły, ale jest warunek

Źródło: [Gazeta Krakowska]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News