Tata. Pickpik.comŹródło: Pickpik.com
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 30 Lipca 2020

Tata kupił córce samochód w prezencie. Kilka dni później znalazł porażający list w skrytce i zalał się łzami

Tata odkrył w zakupionym samochodzie list od jego poprzedniej właścicielki. Okazuje się, że pojazd ma dla kobiety wielką wartość. Przedstawiła mu swoją poruszającą historię. Przekazana wiadomość spotkała się z reakcją mężczyzny, który pomógł potrzebującej. "Jeździsz z aniołami. Moimi aniołami".

Wyjaśnijmy, że w Stanach Zjednoczonych można posiadać samochód już od 16 roku życia. Nie tylko w USA, ale też w naszym kraju wiele osób ubiega się o prawo jazdy już od najmłodszych lat. Posiadanie własnego pojazdu ułatwia życie na wielu płaszczyznach. Tata kochający swoją córkę, postanowił sprawić jej prezent. Zakupił używany samochód, jednak nie spodziewał się, że jego właścicielka ukryje w schowku ważny list.

Polski senator przekazał bardzo przykre, niepokojące informacje. Jest zakażony, właśnie wydał pilny apelPolski senator przekazał bardzo przykre, niepokojące informacje. Jest zakażony, właśnie wydał pilny apelCzytaj dalej

Tata kupił używany samochód. W środku ukryto wzruszający list

Kevin Duke, bo o nim mowa, sprawił swojej córce drogi prezent. Wszystko z okazji jej 16 urodzin. Nikt nie spodziewał się, że emocje wywołane niespodzianką spotęguje zawartość schowka, który znajdował się w pojeździe osobowym. Na kopercie znajdowała się wiadomość "Nowy właściciel samochodu - ważne informacje wewnątrz". Po zapoznaniu się z jej zawartością mężczyzna ujawnił treść pisma na swoim koncie na Facebooku. Okazało się, że kobieta nie chciała sprzedawać swojego wozu. Była do tego zmuszona przez koszty pogrzebowe spowodowane nagłą śmiercią swoich najbliższych.

W sercu stolicy ruszył gigantyczny marsz, doszło do pierwszych incydentów. Podpalono flagę LGBT, na miejscu jest policjaW sercu stolicy ruszył gigantyczny marsz, doszło do pierwszych incydentów. Podpalono flagę LGBT, na miejscu jest policjaCzytaj dalej

Właścicielka przedstawiła swoją historię. Wskazała, że pojazd ten ma dla niej wielką wartość sentymentalną. Z przedstawionego listu wiemy, że należał on do jej matki. W 2015 roku kobieta wiozła jej 6-letnią córkę oraz ciotkę. Niestety doszło do tragedii, w wyniku której pasażerki straciły życie. "Ostatni raz, kiedy moja mama jeździła samochodem, to był dzień tej tragedii. Tego dnia poszła też z moją córką do fryzjera, aby obciąć włosy. […] Jeździsz z aniołami. Moimi aniołami" - czytamy w liście opublikowanym na koncie, na Facebooku Kevina Duke-a.

DZISIAJ GRZEJE: 1. 19 osób nie żyje, 270 zostało rannych. Tragiczne informacje z południowej Polski 2. Rząd przyjął pakiet mieszkaniowy. Tysiące Polaków otrzyma dopłaty do czynszu. Nawet 1500 zł miesięcznie 3. Rząd rozważa kwarantannę. Trafić na nią mogą wracający z niektórych państw

Tata po zapoznaniu się z relacją amerykanki postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Zrezygnował ze swojego prezentu i zorganizował zbiórkę pieniędzy na rzecz poprzedniej właścicielki. Zdarznie nagłośnił też za pomocą mediów społecznościowych. Dzięki wsparciu darczyńców udało się zebrać kwotę niezbędną do odkupienia sprzedanego wcześniej samochodu. Niebywała sytuacja z 2017 roku nieustannie jest przypominana przez prasę przez wzgląd na dobre serce, jakim wykazał się mężczyzna.

Tata

Tata

Tata

Tata

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wrócą obostrzenia? Ministerstwo Zdrowia zabrało głos, informacje zasmucą wielu Polaków
  2. Pilny apel policji. Powinien się zgłosić każdy, kto może pomóc
  3. “Polska strategia walki z koronawirusem zbliża się do szwedzkiej”
  4. Tata kupił córce samochód w prezencie. Kilka dni później znalazł porażający list w skrytce i zalał się łzami
  5. Gigantyczny pożar w polskim mieście, wszystko spowite w czarnym, gęstym dymie. Na miejsce szybko ruszyły służby
  6. Wiemy, co z prawie 500 protestami wyborczymi. Sąd Najwyższy wreszcie ujawnia, poznaliśmy kluczowe szczegóły
  7. Nie żyje minister zarażony koronawirusem. Nikt o nim wcześniej nie mówił. Europa nie dowierza

Źródło: [Facebook/Kevin Duke]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!