Tarnowskie góry. Śląska PolicjaŹródło: Śląska Policja
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 10 Czerwca 2020

Malutkie dziecko wypadło z samochodu w trakcie jazdy. Wszystko się nagrało, skandaliczne wideo, kto jest winny?

Tarnowskie Góry: 4-latek cudem uniknął przejechania przez samochód. Dziecko nacisnęło klamkę podczas jazdy ze swoim rodzicem i wypadło przez drzwi. Ojciec utrzymuje, że maluch wydostał się z fotelika i otworzył blokadę drzwi.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek po południu w dzielnicy Strzebnica. Choć policjanci nie otrzymali oficjalnego zgłoszenia w tej sprawie, to jednak wszczęli dochodzenie po tym, jak w internecie zauważyli zyskujący popularność film ze zdarzenia.

Wczorajsze doniesienia dały nadzieję. Niestety sytuacja jest poważna, nagłe, bardzo złe wieści ze ŚląskaWczorajsze doniesienia dały nadzieję. Niestety sytuacja jest poważna, nagłe, bardzo złe wieści ze ŚląskaCzytaj dalej

Tarnowskie Góry. O krok od tragedii

Na podstawie nagrania ustalili, że zostało zarejestrowane przez kamerę na posesji znajdującej się przy skrzyżowaniu, na którym doszło do zdarzenia. Na filmie widać, jak z samochodu osobowego skręcającego w ulicę ks. Płonki wypada przez otwarte drzwi małe dziecko. Tylne koła samochodu ojca prawie przejechały nogi 4-latka, zabrakło dosłownie kilku centymetrów. Tuż za pojazdem jechał również samochód dostawczy, na szczęście kierowcy w porę udało się wyhamować i dzięki temu nie doszło do tragedii. Kilka sekund później widać, jak do chłopca podbiega jego ojciec, który przerażony wyskoczył z samochodu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nie żyje ceniony polityk PSL. Uczestniczył w nagłym, tragicznym wypadku, dramatyczne doniesienia
2. Pilnie zamykają muzeum w Polsce. Przypadek zakażenia

- Dzielnicowy, na którego terenie doszło do niebezpiecznego zdarzenia, niemal od razu rozpoznał samochód i wiedział, gdzie jest zaparkowany. Policjant ustalił, że volkswagenem kierował 30-letni tarnogórzanin, a chłopiec, który wypadł z samochodu to jego 4-letni syn. Na szczęście dziecku nic poważnego się nie stało - informuje komenda w Tarnowskich Górach.

Mężczyźnie może zostać postawiony zarzut narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowy mandat ukarze, ale nie za prędkość lub pasy. Policja zwróci uwagę na jeden szczegół, do zapłaty 150 zł
  2. Wszystko ma zacząć się dosłownie za chwilę. Krzysztof Jackowski ostrzega Warszawiaków. Zdradzamy co powiedział
  3. Wielkopolska. Doszło do dramatycznego zdarzenia. Kobieta w ciąży i dzieci zostały ranne
  4. Wiadomości TVP znów biją rekordy żenady? W tym wydaniu nagle wydarzyło się coś kuriozalnego
  5. Monika Olejnik zbiła z tropu prezesa PiS pytaniem o brata. Jarosław Kaczyński nie był przygotowany
  6. Nowa rządowa aplikacja. Minister chce żeby zainstalował ją każdy Polak

Źródło: rmf24.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News