. Piotr Molecki/East News
Źródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 4 Lutego 2020

Niepokojące. Gwiazdor Tańca z Gwiazdami poznał obecną żonę, gdy miała 12 lat

Taniec z Gwiazdami to polski program rozrywkowy emitowany na antenie TVN. Program ten cieszy się dużą popularnością, a jego uczestnicy często największą sławę i rozgłos zyskują właśnie dzięki niemu. Tancerz i trener tańca Michał Malitowski jest z jedną z gwiazd tego popularnego telewizyjnego show i zasiada tam w jury. W jednym z wywiadów opowiedział o swojej żonie, ich relacji i ślubie. Sprawa jednak może wzbudzić wiele kontrowersji. Bowiem jak się okazuje, gwiazdor poznał ją, gdy miała zaledwie 12 lat.

Michał Malitowski wywołał spore zamieszanie w mediach wieścią o swoim ślubie. Wcześniej przez aż 17 lat był związany z Joanną Leunis. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu i we wrześniu ubiegłego roku w mediach społecznościowych pojawiła się informacja o ich rozstaniu. Para postanowiła nie zdradzać kulisów sprawy i zależało im na zachowaniu prywatności. Pojawiły się plotki o depresji jurora Tańca z Gwiazdami i że rozpaczał po rozstaniu z żoną. Jednak szybko znalazł nową miłość u boku Yuliyi Phillips. Wzięli ślub na początku stycznia tego roku. Jak się poznali?

Krzysztof Krawczyk w USA korzystał z życia. Niepublikowane wcześniej zdjęciaKrzysztof Krawczyk w USA korzystał z życia. Niepublikowane wcześniej zdjęciaCzytaj dalej

Gwiazdor Tańca z Gwiazdami znów zakochany. "Poznałem ją, jak miała 12 lat"

Michał Malitowski w rozmowie z Pudelkiem wyznał, że swoją nową żonę poznał już dużo wcześniej, bowiem gdy ta miała zaledwie... 12 lat. Juror Tańca z Gwiazdami dodał przy tym, że ich znajomość dojrzewała przez lata i nabierała zupełnie innego charakteru. Choć Yuliya i Michał nie widywali się przez wiele lat, to gdy los ponownie przeciął im drogę, ich ponowne spotkanie zakończyło się szybkimi zaręczynami - stało się to już po dwóch tygodniach.

"Poznałem ją, jak miała 12 lat. Nasza relacja przez lata nabierała innego charakteru. Wiem, że jest to osoba, z którą chcę spędzić całe życie" - wyznał Michał Malitowski w rozmowie z "Pudelkiem".

"Oświadczyłem się po dwóch tygodniach, już nie ma się czego wstydzić" - powiedział "Pudelkowi" tancerz i juror Tańca z Gwiazdami.

"To był magiczny dzień. Moi rodzice byli bardzo zaangażowani w organizację tej uroczystości dla nas. To było spełnienie marzeń. To było wspaniałe, kochanie" - wspomina Yuliyi Phillips, wybranka Malitowskiego.

instagram.com/mmalitowski

ZOBACZ TAKŻE:

1. WHO ogłosiła alarm ws. koronawirusa. Zagrożenie zdrowia na skalę światową

2. Oszukał mapy Google w banalny sposób. Lepiej im bezgranicznie nie ufać

3. Badania wywracają do góry nogami wszystko, co myśleliśmy o kotach. Nawet nie wiecie, jak bardzo was kochają

4. Awantura w programie na żywo. Poseł nie wytrzymał, wyszedł ze studia

5. Co się stało Sikorskiemu? Do sieci wyciekły zdjęcia

6. Będzie naprawdę niebezpiecznie. Pilny alarm dla prawie całej Polski