. Piotr Molecki/East NewsŹródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 4 Lutego 2020

Niepokojące. Gwiazdor Tańca z Gwiazdami poznał obecną żonę, gdy miała 12 lat

Taniec z Gwiazdami to polski program rozrywkowy emitowany na antenie TVN. Program ten cieszy się dużą popularnością, a jego uczestnicy często największą sławę i rozgłos zyskują właśnie dzięki niemu. Tancerz i trener tańca Michał Malitowski jest z jedną z gwiazd tego popularnego telewizyjnego show i zasiada tam w jury. W jednym z wywiadów opowiedział o swojej żonie, ich relacji i ślubie. Sprawa jednak może wzbudzić wiele kontrowersji. Bowiem jak się okazuje, gwiazdor poznał ją, gdy miała zaledwie 12 lat.

Michał Malitowski wywołał spore zamieszanie w mediach wieścią o swoim ślubie. Wcześniej przez aż 17 lat był związany z Joanną Leunis. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu i we wrześniu ubiegłego roku w mediach społecznościowych pojawiła się informacja o ich rozstaniu. Para postanowiła nie zdradzać kulisów sprawy i zależało im na zachowaniu prywatności. Pojawiły się plotki o depresji jurora Tańca z Gwiazdami i że rozpaczał po rozstaniu z żoną. Jednak szybko znalazł nową miłość u boku Yuliyi Phillips. Wzięli ślub na początku stycznia tego roku. Jak się poznali?

Krzysztof Krawczyk w USA korzystał z życia. Niepublikowane wcześniej zdjęciaKrzysztof Krawczyk w USA korzystał z życia. Niepublikowane wcześniej zdjęciaCzytaj dalej

Gwiazdor Tańca z Gwiazdami znów zakochany. "Poznałem ją, jak miała 12 lat"

Michał Malitowski w rozmowie z Pudelkiem wyznał, że swoją nową żonę poznał już dużo wcześniej, bowiem gdy ta miała zaledwie... 12 lat. Juror Tańca z Gwiazdami dodał przy tym, że ich znajomość dojrzewała przez lata i nabierała zupełnie innego charakteru. Choć Yuliya i Michał nie widywali się przez wiele lat, to gdy los ponownie przeciął im drogę, ich ponowne spotkanie zakończyło się szybkimi zaręczynami - stało się to już po dwóch tygodniach.

"Poznałem ją, jak miała 12 lat. Nasza relacja przez lata nabierała innego charakteru. Wiem, że jest to osoba, z którą chcę spędzić całe życie" - wyznał Michał Malitowski w rozmowie z "Pudelkiem".

"Oświadczyłem się po dwóch tygodniach, już nie ma się czego wstydzić" - powiedział "Pudelkowi" tancerz i juror Tańca z Gwiazdami.

"To był magiczny dzień. Moi rodzice byli bardzo zaangażowani w organizację tej uroczystości dla nas. To było spełnienie marzeń. To było wspaniałe, kochanie" - wspomina Yuliyi Phillips, wybranka Malitowskiego.

instagram.com/mmalitowski

ZOBACZ TAKŻE:

1. WHO ogłosiła alarm ws. koronawirusa. Zagrożenie zdrowia na skalę światową

2. Oszukał mapy Google w banalny sposób. Lepiej im bezgranicznie nie ufać

3. Badania wywracają do góry nogami wszystko, co myśleliśmy o kotach. Nawet nie wiecie, jak bardzo was kochają

4. Awantura w programie na żywo. Poseł nie wytrzymał, wyszedł ze studia

5. Co się stało Sikorskiemu? Do sieci wyciekły zdjęcia

6. Będzie naprawdę niebezpiecznie. Pilny alarm dla prawie całej Polski

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News