Taniec z gwiazdami i zarobki uczestników programu. Jeden z aktorów miał być zawiedziony stawkami i z tego powodu zrezygnować z udziału w programie.. (zdj. il.) Wikimedia Commons/SereckiŹródło: (zdj. il.) Wikimedia Commons/Serecki
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 27 Czerwca 2020

Miał zrezygnować, bo zaproponowano mu tylko 8 tys. zł. Ujawniono zarobki uczestników "Tańca z Gwiazdami"

"Taniec z gwiazdami" i zarobki uczestników programu. Jak donosi portal Pudelek, aktor Marcin Bosak miał być zawiedziony stawkami i zrezygnować z udziału w programie m.in. przez Julię Wieniawę. Według informacji serwisu, młoda aktorka miała zarabiać nawet dwa razy więcej. Czy jest szansa, że Bosak powróci jeszcze do programu, czy to ostateczny koniec jego przygody na tym parkiecie?

Epidemia koronawirusa dała się we znaki wszystkim i uderzyła w całą gospodarkę, dotykając jej poszczególnych sektorów. W sposób szczególny dotknęła również branży rozrywkowej. Konieczne było odwołanie wszelkich imprez i wydarzeń artystycznych oraz wstrzymanie prac na planach filmowych, a także nagrań większości programów telewizyjnych, szczególnie tych z udziałem dużej grupy osób i publiczności. To uderzyło w wielu aktorów i artystów i dało odczuć skutki kryzysu. Sytuacja dotknęła także uczestników "Tańca z gwiazdami", programu na antenie telewizji Polsat. Jak się okazuje, niektórzy z nich jeszcze przed pandemią narzekali na niezbyt satysfakcjonujące zarobki i nie byli zadowoleni.

Masz konto w PKO BP? Pojawiły się całkowicie nowe zmiany, wielu klientów będzie zagubionychMasz konto w PKO BP? Pojawiły się całkowicie nowe zmiany, wielu klientów będzie zagubionychCzytaj dalej

Taniec z gwiazdami i zarobki uczestników. Wieniawa zarabiała więcej od Bosaka? Powód rezygnacji

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się liczne doniesienia, że z dalszego uczestnictwa w programie "Taniec z gwiazdami" telewizji Polsat, zrezygnował Marcin Bosak. Aktor znany z serialu "M jak miłość" jednak nie chciał komentować tej sprawy i podawać opinii publicznej powodów swojej decyzji. Jak ujawnia portal Pudelek, znany jest prawdopodobny jej powód. Co prawda nie pochodzi on z samego źródła, ale to, co udało się ustalić portalowi Pudelek, który dotarł do osoby z bliskiego otoczenia aktora, mówi samo za siebie. Informator Pudelka zdradza, że Marcin Bosak porzucił swoje marzenia o kryształowej kuli i zrezygnował z dalszego uczestnictwa w "Tańcu z gwiazdami" z powodów finansowych i nierównego traktowania w tej kwestii. Wspomnianym powodem (lub przynajmniej jednym z kilku) może być zbyt wysokie wynagrodzenie Julii Wieniawy, która jest dużo młodsza i mniej doświadczona w show biznesie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dodatkowe 350 zł do emerytury. Seniorzy mogą mieć powody do radości
2. Kolejne ofiary weekendu. Wypoczynek Polaków wymyka się spod kontroli

"Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Marcin zrezygnował z udziału w "Tańcu z Gwiazdami", bo dowiedział się, że Julia Wieniawa ma prawie dwa razy wyższą stawkę. On dostawać miał 8, ona aż 15 tysięcy złotych. Jest znanym aktorem z ogromnym dorobkiem i rozpoznawalnością, a ona stawia w show biznesie pierwsze kroki. Według was to sprawiedliwe?!" - twierdzi informator Pudelka, wyraźnie żaląc się na sytuację, w jakiej znalazł się znajomy aktor.


ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zaskakująca decyzja popularnego banku. Klienci mają powody do radości
  2. Pogoda nagle się zmieni. Nadchodzi bardzo duża zmiana. Prognoza na lato 2020
  3. Klienci Biedronki powinni uważać. GIS wydał pilne ostrzeżenie przed popularnym produktem
  4. Nie żyje ceniony i legendarny rysownik. Był autorem najsłynniejszego logotypu miasta, zmarł nagle
  5. Miał zrezygnować, bo zaproponowano mu tylko 8 tys. zł. Ujawniono zarobki uczestników "Tańca z Gwiazdami"
  6. Niesamowity wynik. PKW podała frekwencję na godzinę 12

Źródło: Pudelek

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News