Taniec z Gwiazdami Janja Lesar. (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 19 Sierpnia 2020

Niespodziewane zmiany w programie Taniec z gwiazdami. Widzowie będą zdezorientowani, zapadła decyzja

"Taniec z gwiazdami" już za kilka tygodni powróci na ekrany telewizorów. Okazuje się jednak, że program przeszedł przez poważne zmiany. Najnowsze decyzję postawiły jednego z uczestników w nie najlepszej sytuacji. W ostatniej chwili podjęto kolejną decyzję.

Na rynku mediów od wielu lat możemy obserwować najróżniejsze programu typu talent show. Najróżniejsze produkcje dostarczają Polakom niemałej rozrywki. Jeszcze do niedawna mieliśmy do czynienia jedynie z "Idolem", "Mam talent" oraz właśnie z "Tańcem z gwiazdami". Dziś możemy obserwować liczne konkurencje i starcia na głosy, układy choreograficzne, przepisy kulinarne, a nawet stylizacje fryzur. W ostatnim czasie największe, ogólnopolskie stacje wprowadzają kolejne zmiany i modyfikacje w swoich produkcjach. 

Aż trudno uwierzyć, czego Tadeusz Rydzyk chce uczyć polską młodzież. Zaskakujące informacje, dobry pomysł?Aż trudno uwierzyć, czego Tadeusz Rydzyk chce uczyć polską młodzież. Zaskakujące informacje, dobry pomysł?Czytaj dalej

"Taniec z gwiazdami" bez Janji Lesar? Wydano oficjalny komunikat 

Wymiany kadr, nowe jury, zaskakujące formuły to zaledwie część zmian, które dostarczają widzom jeszcze większej rozrywki. Okazuje się, że również "Taniec z gwiazdami" przejdzie przez zaskakujące  przemiany. Wyjaśnijmy, że konwencja programu polega na uczeniu sław układów tanecznych, które później decydują o ich obecności w następnym odcinku. Z grona trenerskiego odeszła jednak znana i szanowana ekspertka. Jej absencja w 11. edycji show postawiła jednego z uczestników w niecodziennej pozycji.

Ważne informacje tuż przed weekendem. Klienci PKO BP powinni się przygotowaćWażne informacje tuż przed weekendem. Klienci PKO BP powinni się przygotowaćCzytaj dalej

Przez wzgląd na kryzys epidemiczny i panujące obostrzenia producenci musieli przesunąć premierę 11. sezonu talent show. Już za kilka tygodni widzowie będą mogli obserwować walkę celebrytów o kryształową kulę oraz 100 tysięcy złotych. Niestety nadchodzące odcinki będą nagrywane bez Janji Lesar. Uznana tancerka pożegnała się z produkcją. Stacja potwierdziła już doniesienie i poinformowała też o przyszłości Tomasza Oświecińskiego, z którym miała trenować zaplanowane wcześniej układy.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kancelaria Prezydenta pogrążyła się w wielkim smutku. Nie żyje, ujawniono szczegóły
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Polacy przez pandemię oszaleli na punkcie jednej usługi. Ustawiają się niemal w kolejkach

"Taniec z gwiazdami" od wielu lat zasilała właśnie Janja Lesar. Produkcja podała, że jej rezygnacja wynika z powodów osobistych. Trenerka zostanie zastąpiona przez Wiktorię Omyłę, która będzie współpracować z Tomaszem Oświecińskim. Warto podkreślić, że ekspertka posiada najwyższą, międzynarodową klasę taneczną S w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Z przekazu "Tańca z gwiazdami" wynika, że Omyła jest też mistrzynią Polski w 10 tańcach. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koronawirus w Kancelarii Premiera. Zarażony sekretarz stanu
  2. Który klub/koło głosował w 100 proc. przeciw podwyżkom dla polityków? Sprawdzamy
  3. Jarosław Kaczyński w sprośnej koszulce wśród tańczących kobiet. Nieznana historia z młodości prezesa PiS
  4. Nagła dymisja w Ministerstwie Zdrowia. "Decyzja długo odkładana"
  5. Zbigniew Ziobro wystartuje w wyborach prezydenckich? Jest odpowiedź ministra
  6. Będą zmiany na polskiej granicy. Premier Morawiecki potwierdził

Źródło: [Plotek]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!