Taniec z Gwiazdami Julia Wieniawa. Facebook/Dancing With The Stars. Taniec z GwiazdamiŹródło: Facebook/Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 19 Września 2020

"Taniec z gwiazdami" zawiódł czołową uczestniczkę? Julia Wieniawa musi podjąć strategiczną decyzję

"Taniec z gwiazdami" mógł zawieść swoją uczestniczkę Julię Wieniawę. Artystka wkłada całe serce w prezentowane układy. Gwiazda natrafiła jednak na poważną przeszkodę. Jej nowa rywalka może wprowadzić niemałe zamieszanie w nadchodzących odcinkach.

Oferta rozrywkowa na rynku mediów jest wypełniona popularnymi produkcjami typu talent-show. Uzdolnione osobowości mogą konkurować ze sobą na głosy, przepisy kulinarne oraz układy choreograficzne. "Taniec z gwiazdami" daje szansę przedstawicielom ze świata show-biznesu na przedstawienie swojego talentu wielkiej publiczności. Jedną z nich jest Julia Wieniawa, która ze wszystkich uczestników otrzymuje najwięcej pieniędzy za udział w programie.

Dotarli do rodziny, która wzięła udział w Dotarli do rodziny, która wzięła udział w "Nasz nowy dom". Ujawnili wszystkie tajemnice programuCzytaj dalej

"Taniec z gwiazdami" zawiódł Julie Wieniawe?

Młoda gwiazda w krótkim czasie zdążyła zaskarbić sobie sympatię Polek i Polaków. Charakter oraz usposobienie Julii Wieniawy przysporzyły jej wielu fanów. Tancerka, wokalistka oraz aktorka realizuje się na wielu płaszczyznach. Nieoficjalnie mówiono, że miała być jedną z czołowych uczestniczek "Tańca z gwiazdami". Spekulacje okazały się prawdą. Wieniawa nieustannie zaskakuje jurorów niesamowitymi układami. W ostatnich odcinkach okazało się, że gwieździe wyrosła nowa konkurentka.

Niewiele osób wie, kim jest mąż Danuty Holeckiej. Kulisy początku ich związku były bacznie skrywaneNiewiele osób wie, kim jest mąż Danuty Holeckiej. Kulisy początku ich związku były bacznie skrywaneCzytaj dalej

Anna Karwan, bo o niej mowa, wspólnie z Janem Klimentem tańczyła rumbę. Widzowie programu "Taniec z gwiazdami" z pewnością nie spodziewali się, że była uczestniczka "The Voice of Poland" aż tak zachwyci swoim talentem. Jury nie kryło zachwytu - Piękne zakończenie bardzo udanego programu. Jestem w szoku, jak dużą masz kontrolę ruchu - komentował Malitowski. 3 odcinek talent-show zdecydowanie zdominowała konkuretka Julii Wieniawy.

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Czemu wyjmujemy z zup liście laurowe? Jest ważny powód

"Taniec z gwiazdami" mógł zawieść Julię Wieniawie. Komentatorzy świata show-biznesu byli niemal pewni, że gwiazda nie znajdzie sobie równych. Wiele jednak wskazuje na to, że z Anną Karwan będzie musiała konkurować aż do samego końca programu. Zacięta, ale uczciwa rywalizacja z pewnością wpłynie na poziom oglądalności telewizyjnego show.

Widzowie nie wyobrażali sobie Widzowie nie wyobrażali sobie "M jak miłość" bez niego. Nagle zniknął, aż trudno uwierzyć w powódCzytaj dalej

Źródło: [Wirtualna Polska]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podatek od spadku do zmiany. Chcą rozszerzyć listę zwolnionych, wiemy już o kogo
  2. Rafał Trzaskowski trafił na Pudelka. Wybuchła afera, wiele osób krytykuje zachowanie prezydenta
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News