"Taniec z gwiazdami". Przed programem Sylwia Lipka pożegnała babcię.. Facebook/Dancing With The Stars. Taniec z GwiazdamiŹródło: Facebook/Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 5 Września 2020

Uczestniczka "Taniec z gwiazdami" otrzymała niespodziewany, bolesny cios. Tragedia tuż przed występem

"Taniec z gwiazdami" powrócił na antenę Polsatu po przerwie w emisji programu wywołanej epidemią koronawirusa. Przed piątkowym odcinkiem smutną wiadomość przekazała jedna z uczestniczek popularnego show. Piosenkarka pożegnała swoją zmarłą babcię.

"Taniec z gwiazdami", po przeszło trzymiesięcznej przerwie spowodowanej epidemią, powrócił na antenę. Przypomnijmy, że swoją przygodę w polskiej telewizji program rozpoczął w 2005 roku i do 2011 roku gościł w TVN-ie. W marcu 2014 roku show oparte na brytyjskim formacie Dancing with the Stars zostało przejęte przez telewizję Polsat. Obecnie trwa 11. edycja zmagań uczestników w walce o tzw. kryształową kulę.

wtv.pl - portal informacyjny"Dzień dobry TVN" nagle wprowadziło wielkie zmiany. Wiemy, co wydarzyło się za kulisamiCzytaj dalej

"Taniec z gwiazdami". Sylwia Lipka pożegnała babcię

Jak wskazuje dziennik "Fakt", po kilkumiesięcznej przerwie do walki o zwycięstwo w piątek powrócili: aktorka Julia Wieniawa, która występuje w parze ze Stefano Terrazzino, modelka Edyta Zając, która zatańczyła z debiutującym w programie Michałem Bartkiewiczem, piosenkarka Ania Karwan, która za partnera otrzymała Janka Klimenta, pogodynka Polsatu i Polsat News Milena Rostkowska-Galant w parze z Jackiem Jeschke.

TVP zdecydowało się na krok, jakiego jeszcze nie było. Widzowie przecierali oczy ze zdumieniaTVP zdecydowało się na krok, jakiego jeszcze nie było. Widzowie przecierali oczy ze zdumieniaCzytaj dalej

I dalej: znany z produkcji Patryka Vegi Tomasz Oświecimski, którego trenerką została Wiktoria Omyła, Nicole Bogdanowicz z Kamilem Kuroczko, aktor serialowy i kabaretowy Bogdan Kalus z Lenką Klimentową, a także Sylwester Wilk, Mikołaj Jędruszczak i youtuberka Sylwia Lipka tańcząca w parze z Rafałem Maserakiem.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Kuchenne rewolucje przekroczyły granice? Gessler rzucała jedzeniem, padły obraźliwe słowa
2. McDonald’s wydał pilny komunikat. Wszystko przez nagłą decyzję GIS-u

To właśnie wspomniana Sylwia Lipka przed premierą odcinka pożegnała bliskiego członka swojej rodziny. Za pośrednictwem Instagrama piosenkarka poinformowała o śmierci swej babci. Celebrytka upubliczniła czarno-białe zdjęcie, na którym widnieje w towarzystwie zmarłej, a całość okrasiła kilkoma ciepłymi słowami pod adresem babci. "When God took you back, he said Hallelujah you’re home. Odpoczywaj babciu... dziękuję, że byłaś", czytamy we wpisie uczestniczki "Tańca z Gwiazdami".

Sylwia Lipka poinformowała o śmierci babci.

"Taniec z gwiazdami" powrócił podczas piątkowego wieczoru. Po trzech odcinkach stawce przewodzi Julia Wieniawa występująca w parze ze Stefanem Terrazzino. Wśród zagrożonych par znaleźli się Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke oraz Tomasz Oświeciński i Wiktoria Omyła. Z programem ostatecznie pożegnał się Tomasz Oświecimski wraz z partnerką.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przestępstwo ścigane prawem. Za wyrzucenie niedopałka na ulicę zapłacą ponad 1000 zł kary
  2. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę
  3. TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja
  4. Obostrzenia wracają, podano listę czerwonych i żółtych stref. Sytuacja robi się poważna
  5. Najgorsza wpadka w karierze Anny Popek. Słowa, które padły w programie na żywo oburzyły opinię publiczną
  6. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

Źródło: fakt.pl