"Taniec z Gwiazdami". Dominika Gwit padła ofiarą oszustwa.. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 2 Września 2020

Popularna aktorka znana z "Tańca z gwiazdami" przekazała fatalne wieści. Jest zbulwersowana

"Taniec z gwiazdami" przez lata na swojej scenie zgromadził setki celebrytów i celebrytek. Jedną z nich była Dominika Gwit. Aktorka poinformowała, że padła ofiarą oszustwa ze strony firmy, która bezprawnie posłużyła się wizerunkiem 32-latki, oferując produkty na odchudzanie. Przed zakupem podejrzanych środków Gwit przestrzegła w mediach społecznościowych.

"Taniec z gwiazdami" pomógł aktorce, która na dużym ekranie zadebiutowała w dość kontrowersyjnej produkcji Katarzyny Rosłaniec "Galerianki", zyskać jeszcze większą popularność. Od czasu roli Kai Dominika Gwit wystąpiła ponadto w kilku dość znaczących serialach. Co więcej, już niedługo artystka pojawi się w filmie poświęconym życiu Edwarda Gierka, w reżyserii Michała Węgrzyna, wskazuje plotkarski portal pudelek.pl.

Wiadomości TVP mocno odpłynęły? Danuta Holecka na wizji bez ogródek: Wiadomości TVP mocno odpłynęły? Danuta Holecka na wizji bez ogródek: "Na tle innych wypadamy lepiej"Czytaj dalej

"Taniec z gwiazdami". Dominika Gwit ofiarą oszustów

Warto dodać, że przed kilkoma laty aktorka przeszła imponującą metamorfozę, w trakcie której zrzuciła przeszło 50 kilogramów. Jej efektem było zresztą wydanie książki zatytułowanej "Moja droga do nowego życia". Choć dziś Gwit z olbrzymim humorem podchodzi do swojego rozmiaru, pozostając jedną z najbardziej wyróżniających się dystansem do siebie celebrytek, pewne firmy nadal usiłują wykorzystać jej historię oraz wizerunek – rzecz jasna, bez jej wiedzy.

Nowe fakty ws. pasażera z hulajnogą z Jeleniej Góry, przedstawił swoją wersję. Czy jest prawdziwa?Nowe fakty ws. pasażera z hulajnogą z Jeleniej Góry, przedstawił swoją wersję. Czy jest prawdziwa?Czytaj dalej

Wspomniany portal zaznacza, że wyraz dystansu do swojego wyglądu aktorka nie raz dawała w prowadzonych przez siebie mediach społecznościowych. Poczuciem humoru Dominika Gwit wykazała się także w "Tańcu z gwiazdami". Mimo że artystka nie wyraża chęci do podjęcia kolejnych prób zrzucenia kilogramów, podejrzane przedsiębiorstwa używają jej nazwiska, by promować rzekomo działające cuda produkty.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
2. Rozemocjonowana Dominika Gwit poinformowała fanów, że padła ofiarą oszustwa. Ostrzega innych przed niebezpieczeństwem, chodzi o produkty na odchudzanie

Przed jedną z takich firm artystka ostrzegła swoich obserwatorów na Instagramie. "Uwaga niebezpieczeństwo!", czytamy we wpisie opublikowanym w relacji Dominiki Gwit. "Wszystkie środki na odchudzanie reklamowane moim wizerunkiem, wyskakujące na dziwnych stronach, Facebooku oraz Instagramie, to oszustwo!", zapewnia aktorka, po czym zwraca się do użytkowników internetu: "Nie klikajcie, nie zamawiajcie! To niebezpieczne dla zdrowia!".

Wpis Dominiki Gwit.

Wykorzystywanie wizerunku celebrytów do reklamowych celów nieuczciwych przedsiębiorstw nie należy niestety do rzadkości. Podobną informacją przed kilkoma tygodniami podzielił się m.in. prezenter TVN Marcin Prokop. Pudelek.pl wskazuje, że na nielegalne wykorzystanie swojego nazwisko narzekała uprzednio również Martyna Wojciechowska.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dobra wiadomość dla seniorów. Nie każdy emeryt musi płacić składkę zdrowotną, wszystko zależy od dwóch czynników
  2. Koronawirus w podwarszawskiej szkole. Nauczycielka chora na COVID-19, uczniowie wrócili na lekcje
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Wideo - Co się dzieje z autem, które utknie między dwiema ciężarówkami?

Źródło: pudelek.pl