Widzowie mają dość Tomasza Barańskiego w "Tańcu z gwiazdami".. wtv.plŹródło: wtv.pl
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 23 Grudnia 2019

Gwiazdor TzG zostanie zwolniony? Widzowie mają dość

Taniec z gwiazdami, to popularny polski program rozrywkowy, emitowany na antenie TVN. Widzowie, co kolejną edycje, mają swoich ulubieńców, którzy wzbudzają w nich najwięcej sympatii i którym, z odcinka na odcinek, wiernie kibicują. Do grona uwielbianych niestety, jak widać, nie należy tancerz Tomasz Barański. Jak donosi Pudelek.pl - widzowie mają go dość. Czy to oznacza jego koniec w TzG? "Opatrzył się widzom i nic nie wnosi do programu jako nauczyciel".

Portal Pudelek.pl donosi, że znany tancerz, gwiazdor popularnego show TVN-u - "Tańca z gwiazdami", prawdopodobnie zostanie wymieniony na "nowszy model". Mowa o Tomaszu Barańskim. Czy to dobry pomysł?

Taniec z gwiazdami - widzowie mają dość Tomasza Barańskiego. TVN zdecyduje się zwolnić uczestnika swojego programu?

Nie da się ukryć, że popularny program stacji TVN "Taniec z gwiazdami", umożliwia wielu tancerzom szansę na zaistnienie w świecie showbiznesu i pokazanie swojego talentu szerszemu gronu odbiorców, a co za tym idzie możliwość zyskania sympatii i upragnionej dla wielu sławy. Jedną z takich osób jest Tomasz Barański, który od jakiegoś czasu występuje w kolejnych odsłonach tanecznego show. Jednak do tej pory udało mu się zwyciężyć tylko raz. O tancerzu do tej pory pisano głównie w kontekście jego medialnych romansów z popularnymi celebrytkami - Edytą Herbuś czy Klaudią Halejcio, a także jego pamiętnego udziału w 22. edycji "TzG", gdzie był partnerem tanecznym porzuconej żony słynnego skoczka narciarskiego - Justynie Żyle. Ich debiut został uznany za "najgorszy w historii programu".

Życie Tomasza Lisa było zagrożone. Dowiadujemy się dopiero terazŻycie Tomasza Lisa było zagrożone. Dowiadujemy się dopiero terazCzytaj dalej

Niestety, występy z Olą Kot również nie zostały docenione ani przez jurorów programu, ani przez jego widzów. W konsekwencji weteran tanecznego show musiał przedwcześnie pożegnać się z programem. Na domiar złego dla grona sympatyków Tomka pojawiła się przykra wiadomość - wszystko wskazuje na to, że dalszy udział tancerza w najnowszej edycji programu stoi pod znakiem zapytania. Jak udało ustalić się "Pudelkowi" - Polsat planuje wymienić Barańskiego na "nowszy model".

- "Produkcja szuka zastępstwa za Tomasza Barańskiego" - podaje tajne źródło dla "Pudelka".

- "Przestał przyciągać widzów przed telewizory, opatrzył im się. Poza tym jako nauczyciel nic nie wnosi do programu." - dowiadujemy się z "Pudelka".

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Paweł Królikowski zdradził, na co choruje? Fani przypominają jeden z jego ostatnich wywiadów

3. Krzysztof Krawczyk trzymał to w sobie długo. Jego wspaniala żona zmarła w strasznych okolicznościach

4. Tomasz Sekielski mocno o Tusku. "Widać, jakie ma priorytety"

5. Dla tysięcy emerytów te święta będą koszmarem. "Nie pasują do świątecznego wystroju"

6. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak