Taksówka. Wikipedia/Julo
Źródło: Wikipedia/Julo
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 19 Lutego 2020

Łódzki taksówkarz zmusił pasażerów do odbycia stosunku? Wcześniej miał doprowadzić ich do stanu wskazującego

Taksówkarz miał zmusić dwójkę obcych sobie osób do odbycia stosunku seksualnego i kilku innych, oburzających czynności. 21-letni mężczyzna odpowie przed łódzkim sądem na postawione mu zarzuty.

Do ciągu bulwersujących zdarzeń miało dojść w nocy z 19 na 20 sierpnia 2018 roku w Łodzi. Piotr A., dojechawszy na Plac Niepodległości miał usiąść na tamtejszym murku. Dosiadła się do niego kobieta i zaczęła narzekać na bolące kolano. A. zaczął je masować.

Mieszkańcy nagrali przejazd kolumny SOP. Dziwne zachowanie policjantaMieszkańcy nagrali przejazd kolumny SOP. Dziwne zachowanie policjantaCzytaj dalej

Wtedy na miejscu pojawił się taksówkarz. Zapraszał parę do auta a w reakcji na odmowę miał wyciągnąć pałkę i grozić mężczyźnie śmiercią. Ostatecznie cała trójka znalazła się w samochodzie i pojechała na stację benzynową. Tam taksówkarz miał zlecić swojemu pasażerowi kupno wódki i pepsi. W tym celu wręczył mu 30 zł.

Taksówkarz sadysta?

Następnie kierowca zatrzymać się miał nieopodal Stawów Jana i nakazać parze picie alkoholu oraz odbycie stosunku seksualnego. Po odmowie po raz kolejny miał grozić pasażerowi śmiercią.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Warszawski policjant relacjonował akcje na Instagramie. Zdjęcia nie powinny były nigdy trafić do sieci

2. Tajemnicza palma w centrum Warszawy. Kto ją ustawił?

Ostatecznie taksówkarz miał zostawić kobietę samą sobie na miejscu. Z mężczyzną pojechał do myjni na ulicy Gojawiczyńskiej. Były okolice 5 nad ranem. Tam 21-latek miał oblewać A. wodą i grozić mu śmiercią w przypadku, gdyby komuś o tym powiedział.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Polacy już skaczą w Rasnovie. Biało-Czerwoni wypadli bardzo słabo

2. Dobre nie musi być nowe. TOP 10 najlepszych używanych aut dla rodziny do 20 tys. zł

3. Autobus grozy woził dzieci po Polsce. O krok od tragedii

4. Nie żyje twórca kultowego "Czterdziestolatka" i "Wojny domowej". Dziś w nocy, w wieku 87 lat zmarł Jerzy Gruza

5. Suczka przebywała na bogato urządzonej posesji. Zmarła przez zaniedbanie właścicielki, która chciała się zemścić

6. Dwoje pasażerów wycieczkowca nie żyje. Trwa ewakuacja, koszmar pasażerów