Tadeusz Rydzyk. youtube/radio maryjaŹródło: youtube/radio maryja
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 5 Grudnia 2019

Toruń czeka paraliż. Winny Tadeusz Rydzyk

Tadeusz Rydzyk jest odpowiedzialny za czekający mieszkańców Torunia chaos na drogach. Już w ten weekend miasto czeka paraliż komunikacyjny.

Winnym jest Tadeusz Rydzyk i organizowana przez niego impreza. Już 7 grudnia, w sobotę, odbędą się 28. urodziny Radio Maryja. Rozgłośnia, jak co roku, świętować będzie z impetem. Na organizację wydarzenia redemptorysta wydał co najmniej 20 tys. zł. W poprzednich latach urodziny razem z Rydzykiem i "rodziną radio maryja" świętowali wysoko postawieni w hierarchii kościelnej duchowni oraz politycy Prawa i Sprawiedliwości. Tak będzie, najprawdopodobniej, również tym razem.

Jantar nie ucieszyłyby obecne wydarzenia w jej rodzinie. Bardzo przykreJantar nie ucieszyłyby obecne wydarzenia w jej rodzinie. Bardzo przykreCzytaj dalej

Tadeusz Rydzyk paraliżuje miasto

Arena Toruń, już w tę sobotę, pomieści kilka tysięcy fanów rozgłośni. Oznacza to poważne utrudnienia w ruchu, o których miasto informuje już teraz. Rzeczniczka prasowa MZD w Toruniu, Agnieszka Kobus-Pęńsko, przekazała redakcji "Faktu", które miejsca będą szczególnie narażone na paraliż.

- Kierowcy jadący ul. Legionów w godzinach od 7.00 do około godz.13.00 nie będą mogli skręcić w ul. Żwirki i Wigury, w kierunku ul. Grudziądzkiej. Zalecany dojazd od strony ul. Grudziądzkiej.

- Utrudnienia w ruchu mogą wystąpić na Drodze Starotoruńskiej. W godzinach 9.00-12.00 spodziewany jest przyjazd pielgrzymów do znajdującego się w tym miejscu kościoła pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II

- Z kolei na ulicy Bema w godzinach od 9.00 do 21.00 na odcinku od ul. Osmańskiego do pl. Hoffmanna będą występowały czasowe utrudnienia w ruchu, związane z zatrzymywaniem się autobusów dowożących uczestników na uroczystości.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Wszyscy popełniamy karygodny błąd przy rozmrażaniu mięsa. Siedlisko bakterii

2. Ksiądz oskarżony o pedofilię. Wyrok sądu woła o pomstę do nieba

3. Co najmniej dziwne. Były mąż Marty Kaczyńskiej skomentował wygląd Pawłowicz

4. W końcu! Właściciele, porzucający pupili odpowiedzą przed sądem

5. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz

6. Jerzy Gruza miał poważny wypadek, trafił na OIOM. Wiadomo, w jakim stanie jest kultowy reżyser

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News