Tadeusz Rydzyk przekroczył granicę smaku. Skandaliczne słowa i groźby. https://www.youtube.com/watch?time_continue=95&v=FcmpQgGSM4c&feature=emb_titleŹródło: https://www.youtube.com/watch?time_continue=95&v=FcmpQgGSM4c&feature=emb_title
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 28 Stycznia 2020

Tadeusz Rydzyk przekroczył granicę smaku. Skandaliczne słowa i groźby

Tadeusz Rydzyk wygłosił mowę podczas sympozjum "Oblicza Ekologii", które odbyło się w założonej przez redemptorystę Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Nikogo zapewne nie dziwi już fakt, że ojciec dyrektor po raz kolejny zaatakował ekologów, nazywając ich terrorystami, czy chwalił "misję" abp Marka Jędraszewskiego. Rydzyk w niezwykle interesujący sposób wypowiedział się również o krowach.

Mądrości ojca Rydzyka na temat ekologii doczekały się dalszego ciągu. Przypomnijmy, że niedawno dyrektor Radia Maryja nazwał ekologów "ekoterrorystami", a ich działania porównał do tych prowadzonych przez Armię Czerwoną. Przekonywał, że Niemcy wraz z Francją zniewalają nasz kraj w równym stopniu, w jakim kiedyś robił to Związek Radziecki, a Gretę Thunberg nazwał "dzieckiem, które ma się uczyć, a nie manipulować innymi dziećmi".

– Polska zatrzymała Armię Czerwoną, która szła na Europę. Czy my zatrzymamy to wszystko? To jest kontynuacja marksizmu – mówił Rydzyk na antenie Radia Maryja. Podczas sympozjum "Oblicza Ekologii" kontynuował swoją ponurą, straszącą ekologią narrację.

Zoo w Poznaniu uratowało nie tylko tygrysy. Zoo w Poznaniu uratowało nie tylko tygrysy. "Ledwo oddychał, chcieli go dobić"Czytaj dalej

Tadeusz Rydzyk: krowę gwałcą, jak ją doją!

"Fakt" przytacza słowa Rydzyka nawiązujące do głosów obrońców praw zwierząt mówiących, że dojenie krów jest gwałtem przeprowadzanym na tych zwierzętach.

– Krowę gwałcą, jak ją doją! No głupie takie to… no ludzie, ratujcie. Że jest gwałt krowy. Bo krowa to nie wiem co… My się śmiejemy, ale taka ideologia jest. To są te ideologie, przed którymi ostrzega ks. abp Marek Jędraszewski. Zobaczcie, jaki hejt światowy, jak go wyzywali. I to są ci politycy. Kogo wy wybieracie? Katolicy, kogo wy wybieracie? Zacznijcie używać rozumu – apelował do wiernych ojciec dyrektor.

Rydzyk nie po raz pierwszy wojnę z ekologami nazwał "wojną cywilizacyjną". Zaznaczył, cytowany przez dziennik, że ekolodzy "niszczą lasy, niszczą rodzinę, niszczą wieś, niszczą Kościół".

Dyrektor Radia Maryja zwrócił się również do siedzącego na sali założyciela Fundacji Polska Ziemia i prezesa Instytutu Gospodarki Rolnej Szczepana Wójcika. Jak przypomina "Fakt", mężczyzna prowadzi również fermę zwierząt futerkowych. – Panie Szczepanie, niech się pan przyzna, nie wiem, czy wolno, ile razy pana tam podpalali? Trzy razy! Szkody na ile milionów? To jest ekologia? To jest Polak Polakowi? Pomyśl o wieczności! Będziesz się smażył w tym piekle! Podpalasz teraz i w tym ogniu będziesz się kiedyś smażył – grzmiał Tadeusz Rydzyk.

Występienie Rydzyka podsumowujące sympozjum "Oblicza ekologii" dostępne jest na kanale Radia Maryja na Youtubie.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Szykuj się na nową opłatę samochodową. Od wczoraj już obowiązuje

2. Rosja podjęła zaskakującą decyzję nt. granic. Wszystko przez groźnego wirusa z Chin

3. Niech nam ktoś powie, że tylko śnimy. Rozważają zakaz rozwodów w Polsce

4. Politycy chcieli przepchnąć uchwałę przeciwko LGBT. Udało się, ale pomylili skróty

5. Co się dzieje? Młody ministrant popełnił samobójstwo, kolejny taki przypadek

6. Słowikowa przerywa milczenie ws. Piotra Woźniaka-Staraka. Nikt się nie spodziewał, ujawniła wszystko