Tadeusz Rydzyk
Źródło: youtube/radio maryja
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 15 Listopada 2019

Tadeusz Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Matce Boskiej. Specjalny pakiet

Tadeusz Rydzyk, jak co roku, planuje huczne obchody urodzin swojej radiostacji. Na 7 grudnia przygotował dla gości wyjątkową propozycję - zadośćuczynienie Matce Boskiej za zniewagi. Posłużyć do tego mają specjalne foldery.

Już 7 grudnia, w hali przy ul. Bema w Toruniu, obchodzone będą 28. urodziny Radio Maryja. Możemy, jak co roku, liczyć na obecność polityków PiS, wysoko postawionych w hierachii kościelnej duchownych i tysięcy innych osób..

Radio Maryja w opałach. Tak źle nie było od niemal 30 latRadio Maryja w opałach. Tak źle nie było od niemal 30 latCzytaj dalej

Tadeusz Rydzyk, w zaproszeniu, pokusił się o wyjątkową propozycję - zadośćuczynienie Matce Boskiej za zniewagi, jakich musi doświadczać. Redemptorysta miał tutaj na myśli, zapewne, m.in. popularny wizerunek Maryji w tęczowej aureolii.

Tadeusz Rydzyk zachęca do zadośćuczynienia

- Spróbujmy obdarować wszystkich pięknymi folderkami z informacją o pierwszych sobotach i sposobie ich odprawiania. Skąd wziąć te folderki? Od Sióstr Loretanek z Warszawy. (...) Telefony czynne są w dni powszednie, dni pracy w godzinach 8.00-16.00: 22 673 58 39, 22 673 46 93. Prośmy Siostry o przesyłanie tych folderków, informatorów zawsze za pobraniem pocztowym, aby pokryć konieczne koszty. Prosimy, zamawiajcie co najmniej po kilka, kilkanaście takich folderków, nie pojedynczo, co ułatwi dystrybucję - prosi Tadeusz Rydzyk.

Duchowny zachęca wiernych do zakupu, mówiąc, iż jest to zabezpieczenie w razie śmierci.

- Matka Najświętsza mówiła, że przyjdzie do tych, którzy odprawią te pierwsze soboty wynagradzające, przyjdzie w godzinę śmierci. Nie będziemy wtedy sami - zapewnia duchowny.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Jaką emeryturę dostanie Tadeusz Rydzyk? Znacznie wyższą, niż formalnie powinien

2. W końcu. Szymon Hołownia komentuje sprawę swojej prezydentury

3. Jak zaspokajają się księża? Seksualność duchownych nie jest prosta

4. Ksiądz pisał obsceniczne wiadomości do 13-latki. Prokuratura i kuria problemu nie widzą