Tadeusz Rydzyk. youtube/Lasy PaństwoweŹródło: youtube/Lasy Państwowe
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 14 Grudnia 2019

Tadeusz Rydzyk dostał propozycję od młodych z PO. Raczej się nie ucieszy

Tadeusz Rydzyk pozostaje w trudnych relacjach z władzami Bydgoszczy, mimo niedużej odległości, dzielącej miasto od centrum jego imperium. Fakt, że redemptorysta nie dotarł na poprawiny urodzin Radio Maryja, wydał się znaczący i nie przeszedł bez echa.

Przypominamy, że tydzień temu miały miejsce urodziny rozgłośni Tadeusza Rydzyka. Jak co roku do Torunia przyjechali najważniejsi politycy obozu rządzącego oraz hierarchowie kościelni. Dzień po uroczystości miały miejsce poprawiny. Na tych jednak redemptorysta się nie stawił. Tłumaczył, że się zgubił, wbijając szpilę władzom miasta.

- Powiem, że byłem w Bydgoszczy. Błądziłem. No, nie dojechaliśmy. Kręciliśmy się w kółko, gdzieś tam... Co najgorsze, kochani, to oznakowania nawet nie ma porządnego. Nie wiem, czy Bydgoszczy nie stać na oznakowanie, żeby pokazać drogę do katedry? U nas w Toruniu to wszystko widać. Nawet żeśmy się policji pytali dzisiaj, tłumaczyli nam. Niestety, już było trudno, jak msza święta zaczyna się i ileś już trwa, żeby wchodzić. To przecież wstyd - mówił Rydzyk.

Bliscy wspierają Tomasza Lisa. Bliscy wspierają Tomasza Lisa. "Bez Ciebie nic nie jest takie samo"Czytaj dalej

Tadeusz Rydzyk otrzymał propozycję

Na oświadczenie duchownego zareagowała młodzieżówka Platformy Obywatelskiej. Młodzi politycy zaproponowali, że będą Rydzyka wozić.

- Może to kwestia kierowcy albo w samochodach od bezdomnych nie ma nawigacji? - pytali.

ZOBACZ TAKŻE:

1. 500 plus już nie w formie pieniędzy dawanych do ręki. W 2020 szykują się olbrzymie zmiany

2. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył

3. Iberion - grupa mediowa przyszłości

4. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion

5. Antyfake - walczymy z fake newsami i dezinformacją

6. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News