Tadeusz Rydzyk. YouTube / Zbyszek G
Źródło: YouTube / Zbyszek G
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 3 Stycznia 2020

Media Tadeusza Rydzyka atakują Natalię Oreiro. Oberwało się TVP

Tadeusz Rydzyk, choć sam odżegnuje się od nadanego mu przez tytułu "imperatora", jest w posiadaniu kilku, ważnych mediów. Poza znanym wszystkim Radiem Maryja i Telewizją Trwam, do redemptorysty należy również "Nasz Dziennik". To właśnie na jego łamach doszło do ostrej krytyki Natalii Orieiro.

Choć połączenie nazwisk Rydzyk i Oreiro zdaje się abstrakcyjne, jedno z mediów duchownego odniosło się do "Sylwestra Marzeń". Komentatorzy "Naszego Dziennika", w tym Magdalena Korzekwa-Kaliszuk i dr Hanna Karp uważają zaproszenie latynoskiej piosenkarki za "fałsz w misji TVP".

Czy oby na pewno sam odebrał sobie życie? Młody aktor miał przed sobą wielką karieręCzy oby na pewno sam odebrał sobie życie? Młody aktor miał przed sobą wielką karieręCzytaj dalej

Tadeusz Rydzyk zły na TVP

Co komentatorom nie podoba się w Natalii Oreiro? Jej zaangażowanie społeczne. Piosenkarka od lat wspomaga organizacje, działające na rzecz praw człowieka, w tym również osób LGBT. Przypomniano m.in., że rok temu udała się do Rosji, gdzie promowała swoją piosenkę "United by love".

"Nasz Dziennik" zwrócił się do TVP z pytaniem, "jakie były motywy zaproszenia zaangażowanej ideologicznie artystki?" W odpowiedzi Telewizja Polska wskazała, że zapraszając gwiazdy nie kieruje się ich poglądami.

- Oczekiwanie wobec mediów publicznych jest takie, aby promowały za publiczne pieniądze, które nie tylko odznaczają się sukcesami, ale jasno stają po stronie wartości - argumentowała Magdalena Korzekwa-Kaliszuk na łamach medium Tadeusza Rydzyka.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Jacek Rozenek już wcześniej miał niepokojące objawy. Lekarze w żaden sposób nie ostrzegli go przed udarem

3. Biznes Info - portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion

4. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion

5. Lelum - portal dla nowoczesnych kobiet

6. Poszło na wizji na żywo, skandal na Sylwestrze z TVP. Na jaw wyszło oszustwo organizatorów