Tadeusz Rydzyk przed laty brutalnie uderzył w rodzinę Kaczyńskiego. Sprawa szokuje, a PiS woli o tym milczeć.. WikipediaŹródło: Wikipedia
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 20 Grudnia 2019

Kaczyński wybaczył mu te słowa? Ukradkiem nagrano Rydzyka, kiedy okrutnie obrażał jego rodzinę

Tadeusz Rydzyk przed laty brutalnie obrażał rodzinę Jarosława Kaczyńskiego. Ta historia uderza w relacje polityków PiS i ojca Rydzyka. Działacze partii Kaczyńskiego wolą o tym nie przypominać i milczeć, gdyż sprawa jest dla nich wyjątkowo nieprzyjemna, w szczególności dla samego prezesa. Słów, które padły, nie da się cofnąć.

Tadeusz Rydzyk nie przebierając w słowach posunął się kiedyś o krok za daleko względem członka rodziny Jarosława Kaczyńskiego. Mimo że od tego zdarzenia minęło już 12 lat, to rany po nim wciąż do końca się nie zagoiły. Prawo i Sprawiedliwość, a w szczególności sam prezes partii, wolą o tym milczeć i udawać, że zapomnieli. Jednak były poseł PiS odważył się przypomnieć o tym, jak dyrektor Radia Maryja gnębił i obrażał przed laty śp. Marię Kaczyńską. Sprawa jest szokująca.

Obrazy WTV"Nigdy nie widziałem go tak słabego". Najbliższa osoba Kaczyńskiego przeszła operacjęCzytaj dalej

Tadeusz Rydzyk przed laty brutalnie uderzył w rodzinę Kaczyńskiego

Jan Filip Libicki był niegdyś posłem Prawa i Sprawiedliwości. Jednak od lat znajduje się już poza tą partią. Z tego powodu może sobie pozwolić na to, by poruszać różne niewygodne sprawy dla PiS i samego Jarosława Kaczyńskiego. Tym razem postanowił zrobić to w wyjątkowo brutalny dla obecnie rządzącej partii sposób.

- Zdaję sobie sprawę, że z powodu dzisiejszego, ścisłego sojuszu PiSu z dyrektorem Radia Maryja oraz z racji tego, że kierownictwu PiS jest dziś - z powodów wyłącznie politycznych - na rękę kreować się na jednego obrońcę moralności i Kościoła, niewygodne jest przypominanie poglądów świętej pamięci Lecha Kaczyńskiego w kwestii aborcji oraz przywoływanie wypowiedzi ojca Tadeusza Rydzyka pod adresem świętej pamięci Marii Kaczyńskiej - zaznaczył polityk w tekście opublikowanym na stronie salon24.pl.

- Świętej pamięci prezydentowa, pani Maria Kaczyńska, zorganizowała (...) spotkanie przedstawicielek mediów i wpływowych uczestniczek życia publicznego, o liberalnym podejściu do sprawy aborcji, które głośno sprzeciwiały się projektowi wpisania do Konstytucji ochrony życia, który to pomysł forsował ówczesny Marszałek Sejmu Marek Jurek. To wówczas też ojciec Tadeusz Rydzyk dopuścił się wobec świętej pamięci Marii Kaczyńskiej niedopuszczalnego określenia "czarownica" - powiedział Libicki, wyciągając brudy z przeszłości, które są z całą pewnością niewygodne dla PiS.

Janowi Libickiemu, który jest obecnie politykiem PSL, chodziło konkretnie o słowa, które redemptorysta wypowiedział podczas jednego z wykładów.

- Pani prezydentowa z taką eutanazją? Ty czarownico! Ja ci dam! Jak zabijać ludzi, to sama się podstaw pierwsza - między innymi takie szokujące zdanie wypowiedział wówczas ojciec Rydzyk, zdecydowanie uderzając tym w Marię Kaczyńską i dając wyraźnie do zrozumienia, że nie zgadza się z jej poglądami, a może nawet nie pała do niej zbyt dużą sympatią.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Zbigniewa Wodeckiego kochały miliony. Choroba, która go zabiła diagnozowana jest u coraz młodszych osób

3. Kaczyński chciał to ukryć. Kamery uchwyciły bolesny grymas na jego twarzy

4. Ile zarabiają kasjerzy? Kwoty oburzają wszystkie strony

5. Producenci was przed tym nie ostrzegą. Niebezpieczny składnik w świątecznych słodyczach największych marek

6. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News