Tadeusz Rydzyk opowiedział dalszy ciąg historii o bezdomnym od samochodów. WikipediaŹródło: Wikipedia
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 12 Grudnia 2019

Rydzyk dopiero teraz ujawnia pełną historię bezdomnego. "Niestety zmarł"

Tadeusz Rydzyk znowu poruszył kontrowersyjny temat bezdomnego od samochodów. Z tej historii śmiało się w przeszłości wielu Polaków, głównie internauci, media i politycy. Teraz duchowny przywołał nowe szczegóły sprawy. Okazało się, że dwa samochody, które miał dostać od bezdomnego, to volkswageny golfy.

O nowych doniesieniach ojca Tadeusza Rydzyka, odnośnie słynnego bezdomnego od samochodów, poinformował portal "Nowości Dziennik Toruński". A wszystko to miało miejsce na antenie "Radia Maryja".

TVP nigdy o tym nie wspomni. Wstydliwa przeszłość Jarosława JakimowiczaTVP nigdy o tym nie wspomni. Wstydliwa przeszłość Jarosława JakimowiczaCzytaj dalej

Tadeusz Rydzyk - nowe wątki historii o bezdomnym od samochodów

Słuchacze rozgłośni, której dyrektorem jest sam o. Tadeusz Rydzyk, mogli poznać dalszy ciąg historii związanej z bezdomnym, który miał podarować mu kilkanaście lat temu dwa samochody.

- Był bezdomny, który był bardzo porządnym człowiekiem. Pan Stanisław niestety zmarł. Ożenił się pechowo z milicjantką, wiemy, jacy to milicjanci różni byli. A on porządny, sierotą był, wychowały go ciocie, dobrze go wychowały, skończył AWF, wszystko się dobrze - wydawało - ułoży - mówił redemptorysta na antenie swojego radia.

O. Rydzyk przekazał również, że pan Stanisław kupił swojej żonie i córce po mieszkaniu, ale sam został wyrzucony na ulicę. Następnie podczas pobytu w Sopocie zagrał w "totolotka".

- Przyjeżdża do Warszawy i patrzy a tu trójka - już mi się zwróciło. Czwórka! Piątka! - już nie jestem bezdomnym. A tu szóstka. Wtedy wygrał, jak opowiadał, 1 milion 350 tysięcy. Mówił: Zawsze z wami różaniec mówię, i wy robicie tak dobrą robotę dla Polski - opowiadał o. Rydzyk.

Jak wynika z dalszej opowieści redemptorysty na antenie "Radia Maryja", pan Stanisław podarował rozgłośni dwa samochody marki Volkswagen Golf.

- A ci nienawistnicy, kłamcy: "Luksusowego maybacha dostał!", oni tak pisali. Ja nawet nie wiedziałem, co to jest maybach - tłumaczył o. Rydzyk.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Droższy prąd to wierzchołek góry lodowej. Więcej zapłacisz nie tylko za jego zużycie

2. Tajemnicza choroba od lat wyniszcza Tomasza Lisa. Trafił do szpitala, ale tragedia zaczęła się dużo wcześniej

3. Krzysztof Krawczyk zawstydzony przez Tokarczuk. "Parostatkiem w piękny rejs nie popłynie tak jak Pan"

4. Tomasz Lis miał udar? Nowe informacje, dotyczące jego stanu zdrowia

5. "Leżą na korytarzach, nie ma lekarzy". Owsiak wytacza najcięższe działa, w walce o dzieci i młodzież

6. Tomasz Lis pilnie przewieziony do szpitala, jego stan jest poważny. Wylądował na oddziale intensywnej terapii