Tadeusz Rydzyk. Wikipedia/Jacek 767
Źródło: Wikipedia/Jacek 767
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 23 Lutego 2020

Popularny ksiądz nie szczędził słów współpracownikowi Rydzyka. "Obrzydliwa persona"

Tadeusz Rydzyk jest jednym ze wzbudzających największe kontrowersje duchownych w Polsce. Powodem tego stanu rzeczy jest nie tylko jego jawna, bliska relacja z władzą ale i otoczenie, w jakim się obraca. Popularny ksiądz Wojciech Lemański, skomentował ostatnio postawę jednego z publicystów, pozostających w bliskich kręgach redemptorysty.

Mowa o Stanisławie Michalkiewiczu. Wolnorynkowiec zasłynął w ostatnim czasie ujawnieniem prywatnych danych ofiary wykorzystywania seksualnego księdza pedofila.

Kard. Nycz o biskupie oskarżonym o molestowanie dziewczynki: Współczuję muKard. Nycz o biskupie oskarżonym o molestowanie dziewczynki: Współczuję muCzytaj dalej

Publicysta ma wielu wrogów. Jak się okazuje, jednym z nich jest ksiądz Lemański. Duchowny postanowił odnieść się do artykułu "Gazety Wyborczej" o tytule "UODO ściga Stanisława Michalkiewicza. Publicysta ujawnił dane Katarzyny gwałconej przez księdza".

Tadeusz Rydzyk ma Michalkiewicza za bliskiego współpracownika

- Obrzydliwa persona. Prymityw, jakich powinno się karać przykładnie. Miejmy nadzieję, że w czasie kampanii przedwyborczej, Prezydent Andrzej Duda nie zdecyduje się takiego uniewinnić. Choć, kto wie... Nie takie cuda się ostatnimi czasy zdarzały w naszym kraju. - stwierdził w emocjonalnym wpisie na Facebooku duchowny.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Warszawski policjant relacjonował akcje na Instagramie. Zdjęcia nie powinny były nigdy trafić do sieci

2. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie

O relacji Michalkiewicza z Rydzykiem wiadomo nie od dziś. Publicysta korzysta z mediów redemptorysty, aby głosić swoje kontrowersyjne poglądy.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Smutna wiadomość. Zmarł jeden z najbardziej utytułowanych polskich piłkarzy w historii

2. Słynna polska fabryka zamyka się po ponad 150 latach działalności. Jej wyroby wielu z nas ma w swoich domach

3. Autobus grozy woził dzieci po Polsce. O krok od tragedii

4. Nie żyje twórca kultowego "Czterdziestolatka" i "Wojny domowej". Dziś w nocy, w wieku 87 lat zmarł Jerzy Gruza

5. Suczka przebywała na bogato urządzonej posesji. Zmarła przez zaniedbanie właścicielki, która chciała się zemścić

6. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki