Tadeusz Rydzyk podczas uroczystości pogrzebowych kard. Zenona Grocholewskiego.. Jakub Kaminski/East News
Źródło: Jakub Kaminski/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 19 Sierpnia 2020

Kuriozalna dyskusja na antenie u Tadeusza Rydzyka. "Jak ideologia LGBT zagraża rolnictwu"

Tadeusz Rydzyk co i rusz zaprasza do swoich mediów gości o dość nietuzinkowych poglądach. Tym razem byli to Szczepan Wójcik z Instytutu Gospodarki Rolnej i Marek Miśko z fundacji "Polska Ziemia". Obaj przekonywali, że "ideologia LBGT" zagraża rolnictwu. "To jest jeden wielki neomarksistowski front".

Zażarta dyskusja dotycząca środowisk LGBT, jaka w ostatnim czasie przewija się przez polskie media, najwyraźniej nie ma zamiaru się zatrzymywać. Czasem przyjmuje jednak absurdalny wymiar. Zaproszeni do studia TV Trwam goście dyskutowali na temat: "Czy Ideologia LGBT stanowi zagrożenie dla polskiego rolnictwa?". Szczegóły audycji, do której doszło w mediach Tadeusza Rydzyka, za portalem swiatrolnika.info przytacza radio TOK FM.

Grób Piotra Woźniaka-Staraka już tak nie wygląda. Dziennikarze udali się na miejsceGrób Piotra Woźniaka-Staraka już tak nie wygląda. Dziennikarze udali się na miejsceCzytaj dalej

Goście Tadeusza Rydzyka: "Kierunek animalizujący człowieka"

Szczepan Wójcik, współpracownik Instytutu Gospodarki Rolnej, który z dużą regularnością gości w mediach ojca dyrektora, nie pozostawił wątpliwości: "ideologia LGBT" ma wpływ również na rolnictwo. – [...] Ci sami ludzie, którzy biorą udział w czarnych marszach, czarnych protestach, są silnie związani ze środowiskiem LGBT, czy gender. Często opowiadają się oni nie tylko za niszczeniem życia nienarodzonego, nie tylko za tym, by legalizować małżeństwa homoseksualne, nie tylko przeciwko kościołowi – mówił Wójcik – ale również przeciwko rolnictwu.

Prywatne, poruszające wyznanie Jarosława Jakimowicza na antenie TVP. Jego syn mógł nie przeżyćPrywatne, poruszające wyznanie Jarosława Jakimowicza na antenie TVP. Jego syn mógł nie przeżyćCzytaj dalej

Osobom bacznie śledzącym życie społeczno-polityczne Wójcik znany jest zapewne jako hodowca zwierząt futerkowych. Mężczyzna wielokrotnie gościł u redemptorysty, który wpisywał się zresztą w proponowaną przez Wójcika narrację, nazywając ekologów "ekoterrorystami", a ich działania porównując do tych prowadzonych przez Armię Czerwoną. Rydzyk w przeszłości odnosił się także do głosów obrońców praw zwierząt, którzy zwracali uwagę, jak wielkich cierpień doznają krowy, których jedynym celem ma być dawanie mleka.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nowe ogromne ognisko zakażeń. Zarażonych aż 85% osób, prawdziwy dramat 2. Rząd szykuje się z wprowadzeniem nowego podatku. Ekspert: Grozi fala bankructw

– Krowę gwałcą, jak ją doją! No głupie takie to… no ludzie, ratujcie. Że jest gwałt krowy. Bo krowa to nie wiem co… My się śmiejemy, ale taka ideologia jest. To są te ideologie, przed którymi ostrzega ks. abp Marek Jędraszewski. Zobaczcie, jaki hejt światowy, jak go wyzywali. I to są ci politycy. Kogo wy wybieracie? Katolicy, kogo wy wybieracie? Zacznijcie używać rozumu – apelował do wiernych założyciel Radia Maryja.

W podobnym tonie na antenie TV Trwam kontynuował wypowiedź Szczepan Wójcik. – Chodzi o kierunek animalizujący człowieka i humanizujący zwierzęta. To tak naprawdę odwrócenie tradycyjnych wartości, wartości które są z nami od zawsze. To jednak człowiek jest gospodarzem na naszej planecie i to człowiek, owszem, powinien o zwierzęta dbać, ale powinien również z nich korzystać w sposób humanitarny i zgodny z prawem. Nie zmienia to faktu, że zwierzęta gospodarskie istnieją po to, aby służyły człowiekowi i zaspokajały jego potrzeby – przekonywał.

Swoje trzy grosze dorzucił też przedstawiciel fundacji "Polska Ziemia" Marek Miśko. Wspominając "ideologię LGBT", stwierdził: – To jest jeden wielki neomarksistowski front, który złożony jest z kilku elementów zagrażających rolnictwu, ale także państwu polskiemu. Pierwszym z nich jest źle pojmowany ekologizm. Drugim z nich jest ideologia LGBT i samo gender, trzecim jest natomiast nienawiść do Polski, która wychodzi od polityków i dziennikarzy. Razem tworzą oni konglomerat, który bardzo zagraża Polsce i polskiemu rolnictwu. – Kolejno nie zabrakło też słów o swoistej "wojnie", którą to można przegrać bądź wygrać: – Oddzielanie tych ideologii od siebie jest jednym z naszych podstawowych błędów, przez które przegramy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: wielka ewakuacja. Ludzie muszą natychmiast opuścić swoje mieszkania. Na miejsce jadą służby
  2. Czy pierwsze damy dostają pensje? Sprawdzamy
  3. Jarosław Kaczyński w sprośnej koszulce wśród tańczących kobiet. Nieznana historia z młodości prezesa PiS
  4. Nagła dymisja w Ministerstwie Zdrowia. "Decyzja długo odkładana"
  5. Zbigniew Ziobro wystartuje w wyborach prezydenckich? Jest odpowiedź ministra
  6. Nagły apel Chorwacji do wszystkich turystów. Zła wiadomość, jest coraz gorzej

Źródło: tokfm.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!