Tadeusz Rydzyk. TV Trwam/ScreenŹródło: TV Trwam/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 17 Lipca 2020

Niebywałe nagranie Tadeusza Rydzyka trafiło do sieci. Został przyłapany na skandalicznym zachowaniu, przypominamy

Tadeusz Rydzyk nieustannie zaskakuje opinię publiczną. Postawa oraz poglądy toruńskiego redemptorysty wśród wielu budzą kontrowersje. W mediach społecznościowych ujawniono dawne nagranie kapłana. Wiele wskazuje na to, że nie do końca żyje zgodnie z naukami Kościoła katolickiego.

Kościół katolicki w Polsce potrafi rozgrzać opinię publiczną do czerwoności. Wielu wysoko postawionych hierarchów w skandaliczny sposób komentuje bieżące wydarzenia społeczno-polityczne. Słowa o czerwonej i tęczowej zarazie, nagonka na osoby LGBT czy antykobiece wypowiedzi stanowią codzienność wielu członków związku wyznaniowego. Przypomnijmy, że biskupi i księża mogą dysponować też niemałymi majątkami. Metropolita gdański, Sławoj Leszek Głódź posiada nawet własną hodowlę danieli.

Poznajecie tych znanych zakochanych? Wyjątkowe zdjęcie poruszyło wielu, dziś trudno ich rozpoznaćPoznajecie tych znanych zakochanych? Wyjątkowe zdjęcie poruszyło wielu, dziś trudno ich rozpoznaćCzytaj dalej

Tadeusz Rydzyk z tego może się nie wytłumaczyć. Ujawniono skandaliczne zachowanie kapłana

Debatę na temat osób tworzących Kościół katolicki prowadzą też bracia Sekielscy. Ich produkcje pod tytułami "Tylko nie mów nikomu" oraz "Zabawa w chowanego" opowiadają o przemocy seksualnej, jaka może mieć miejsce w parafiach względem bezbronnych dzieci. Dzienikarze ujawnili również zaskakujące informacje na temat kaliskiego biskupa Edwarda Janiaka, który mógł mieć wiedzę na temat przestępstw seksualnych księdza Arkadiusza H. Sam oskarżony obciążył wówczas hierarchę swoimi zeznaniami.

Ujawniamy nieznane zdjęcie Rydzyka sprzed 20 lat. Trudno uwierzyć, że naprawdę się z nią spotkałUjawniamy nieznane zdjęcie Rydzyka sprzed 20 lat. Trudno uwierzyć, że naprawdę się z nią spotkałCzytaj dalej

Jednym z najbardziej medialnych kapłanów okazała się jednak Tadeusz Rydzyk. Podczas ostatniej pielgrzymki rodziny Radia Maryja, na Jasną Górę ostrzegał on wiernych przed społecznością LGBT. Głośna już afera o autach, jakie miał otrzymać od bezdomnego, nie budzą wśród Polaków większego zdziwienia. Widzowie TV Tram ujawnili nagranie z 2015 roku, na którym redemptorysta zbiera koperty od chrześcijan i rozdaje książki na temat Jana Pawła II.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Filmik z tańcem Kingi Dudy podbija internet. O córce prezydenta wypowiedzieli się także jej znajomi ze szkoły

2. Szykuje się nowa opłata, potężny cios w nasze portfele. Więcej zapłacimy za rachunki

Tadeusz Rydzyk, mimo najróżniejszych przewinień, wciąż cieszy się sympatią osób tworzących rodzinę Radia Maryja. Na przedstawionym nagraniu widzimy, jak osoby przekazujące pieniądze redemptoryście próbują całować go po rękach. Zachowanie to spotykało się ze sprzeciwem duchownego, który odpychał od siebie wiernych w niezbyt przyjazny, uprzejmy sposób.

Na umieszczonych zdjęciach widzimy ujęcie z TV Trwam z 15 kwietnia 2015 roku.

Tadeusz Rydzyk

Tadeusz Rydzyk

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejne zmiany w szkolnictwie. MEN wprowadza nowy przedmiot
  2. Powiedział, co sądzi o TVP, a nadawca go pozwał. Dziś to telewizja musi zapłacić widzowi
  3. Stockinger niedawno trafił do szpitala, teraz jest w żałobie i załamany. Śmiertelna choroba wygrała
  4. Emerytura będzie jeszcze wyższa, wystarczy poczekać. ZUS w następnej transzy wypłaci wyższą trzynastkę
  5. Były mąż Marty Kaczyńskiej przerywa milczenie. Mówi o głośnym skandalu
  6. Poniedziałek i wtorek będą bardzo niebezpieczne. Bądźcie ostrożni na urlopach

Źródło: [TV Trwam]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News