Tadeusz Rydzyk nie będzie zadowolony z wyników przeprowadzonej sondy.. (zd. il.) Piotr Molecki/East NewsŹródło: (zd. il.) Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 14 Września 2020

Tadeusz Rydzyk powinien przejść na emeryturę i zniknąć z życia publicznego? Są wyniki przełomowej sondy

Tadeusz Rydzyk nie będzie zapewne zadowolony z wyników przeprowadzonej przez "Super Express" sondy. Tabloid zapytał w niej swoich czytelników, czy ojciec Tadeusz Rydzyk powinien przejść na emeryturę i zrezygnować z obecnej działalności. Uzyskane wyniki nie pozostawiają złudzeń i są wręcz przytłaczające.

Tadeusz Rydzyk jest niewątpliwie jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci wśród polskich duchownych. Współtwórca i dyrektor Radia Maryja oraz Telewizji Trwam, a także sympatyk partii Prawo i Sprawiedliwość, od lat cieszy się dużym uznaniem wśród swoich odbiorców oraz wiernych, a ich grono jest naprawdę liczne. Jednak, jak się okazuje, równie liczne jest także grono jego przeciwników lub po prostu osób, które uważają, że powinien przejść na emeryturę. O. Rydzyk miał niedawno urodziny i skończył już 75 lat.

Gwiazda Gwiazda "Kuchennych rewolucji" zmarła w bardzo dziwnych okolicznościach. Odcinek z jej udziałem wzbudził wiele kontrowersjiCzytaj dalej

Tadeusz Rydzyk powinien przejść na emeryturę? Sonda nie pozostawia złudzeń

Tadeusz Rydzyk, mimo wieku i wielu przeciwników, wciąż nie przestaje zaskakiwać, jest bardzo aktywny, często pojawia się na różnych uroczystościach kościelnych i państwowych oraz udziela wywiadów, szczególnie na antenie swojej rozgłośni i telewizji. Jednak, jak wynika z sondy przeprowadzonej w lipcu tego roku przez "Super Express", zdaniem wielu powinien już przejść na emeryturę i nieco usunąć się w cień.

Maryla Rodowicz mocno zasmucona: Maryla Rodowicz mocno zasmucona: "Mam niską emeryturę". Co mają powiedzieć Polki i Polacy?Czytaj dalej

"Super Express" zapytał swoich czytelników, czy ojciec Tadeusz Rydzyk powinien przejść na emeryturę i zrezygnować z obecnej działalności. Wyniki sondy mówią same za siebie - aż 86 proc. respondentów odpowiedziało twierdząco, zaś na opcję "nie" zagłosowało tylko 9,5 proc. czytelników "SE". Pozostali biorący udział w tej sondzie zaznaczyli, że nie mają w tej kwestii zdania. Wiele wskazuje na to, że Polacy chętnie wysłaliby już o. Rydzyka na zasłużoną emeryturę i usunęli go z życia publicznego. Jednak czy aby na pewno jest to odpowiedni moment i dobry pomysł dla samego zainteresowanego, który wciąż zaskakuje swoją aktywnością i wygląda na to, że nie zamierza z niej rezygnować?

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Nie trzeba kupować nowego. Łatwy sposób na otwarcie "jednorazowego" młynka do pieprzu
 

Warto dodać, o czym także przypomina "SE", że Tadeusz Rydzyk zajmuje się nie tylko sprawami kościelnymi, ale również wielkimi przedsięwzięciami w Toruniu - mieście, z którym związany jest od lat. Znany redemptorysta osobiście dogląda postępów swoich inwestycji i budowli. W mieście Rydzyka powstają bowiem m.in. ciepłownia, muzeum, czy tężnie solankowe. Z czasem być może znajdzie się ktoś, kogo duchowny uzna za godnego następcę i zdecyduje się oddać w jego ręce swoje imperium. Na razie jednak się na to nie zanosi, a oczekiwania czytelników "SE", biorących udział przeprowadzonej przez tabloid sondzie, prędko się nie spełnią.

Skandaliczne zachowanie dziennikarza TVP Info. Wyśmiewał i obrażał otwarcie, bez żadnych skrupułówSkandaliczne zachowanie dziennikarza TVP Info. Wyśmiewał i obrażał otwarcie, bez żadnych skrupułówCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emerytury wyższe nawet o 787 zł. Uprawnionych do wyższych świadczeń będzie znacznie więcej
  2. Nastolatki brutalnie pobiły się na szkolnym korytarzu. Porażający film właśnie trafił do sieci
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę