tadeusz rydzyk
Źródło: East News
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 14 Lutego 2020

Absurdalny apel o. Rydzyka. Wzywa, aby głosować na prezydenta katolika i ogłosił krucjatę modlitewną

Tadeusz Rydzyk ogłosił krucjatę modlitewną na łamach ,,Naszego Dziennika". Razem z redakcją ostrzegają wszystkich Polaków przed ideologią gender i neomarksizmem. Apelują też o głosy dla kandydata na ,,prezydenta katolika". O kogo może chodzić?

Zdaniem znanego redemptorysty, wszelkie ideologie prowadzą do samozagłady ludzkości, a przede wszystkim narodu polskiego. Zaznaczmy tylko, że gender to zespół zachowań, norm i wartości przypisanych przez kulturę do każdej z płci i nie ma nic współnego z żadną ideologią, a jest zwyczajnie nauką.

,,Sytuacja jest bardzo poważna. W świecie, Europie, panoszą się ideologie prowadzące do samozagłady człowieka. Pragniemy, aby Pan Bóg był obecny w życiu Narodu Polskiego, aby nie zostały zniszczone fundamenty chrześcijańskiej tożsamości naszej Ojczyzny, stąd prośba o modlitwę i post" - pisze na łamach ,,Naszego Dziennika". 

,,Zauważamy, że w Polsce jest coraz więcej propagandy neomarksizmu, który w swoich współczesnych ideologiach występuje przeciwko Panu Bogu, przeciwko prawu naturalnemu, przeciwko normalności. Pan Jezus powiedział, że szatana i jego działania można zwalczyć modlitwą i postem" - dodaje.

Jolanta Kwaśniewska ostro oceniła Neli Rokitę. Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewałJolanta Kwaśniewska ostro oceniła Neli Rokitę. Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

Tadeusz Rydzyk apeluje 

Można wyczytać sugerowanie, na kogo Polacy katolicy powinni głosowac. Nie da się nie zauważyć aluzji: ,,Widzimy wśród kandydatów osoby, które występują przeciwko Kościołowi, przeciwko cywilizacji łacińskiej, a tym samym chcą prowadzić Ojczyznę do samozagłady. Dlatego potrzebna jest mądrość Polaków przy wyborze prezydenta, aby nasza Ojczyzna potrafiła obronić chrześcijańskie wartości, z których wyrasta, i przekazać je kolejnym pokoleniom".

Oprócz sugerowania, na kogo powinni głosować Polacy, zachęca do postu związanego z wyborami prezydenckimi, modlitwy i uczestniczeniu w Eucharystii. Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w krucjacie, muszą zapisać się na nią w siedzibie w Toruniu.

,,W trosce o dobro naszej Ojczyzny, przed wyborami prezydenckimi zapraszamy do podjęcia jednego dnia postu o chlebie i wodzie, modlitwy i uczestnictwa w tym dniu w Eucharystii oraz ofiarowania Komunii św. w intencji Ojczyzny o mądrość i światło Ducha Świętego dla Polaków, aby roztropnie głosując, powierzyli losy naszej Ojczyzny osobie szanującej chrześcijańskie wartości"

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie

2. Tragiczna wiadomość, nie żyje wspaniały Polak. Uratował dziesiątki istnień, GOPR w żałobie

3. Porażające odkrycie w żołądku psa. Niewyobrażalnie co zrobił mu właściciel

4. Rodzice przerywają milczenie ws. koszmarnych warunków na dziecięcym oddziale. "Trudno wytłumaczyć 2-latkowi, że mama śpi w hotelu"

5. Ohydne żarty polityków PiS. Homofobiczny atak na Roberta Biedronia

6. Ponad 20 osób nie żyje, jest wielu poszkodowanych. Tragiczny bilans zwiększa się z każdą godziną