Tadeusz Rydzyk Radio Maryja. (zdj. Il. ) ; Jakub Kamiński/EastNewsŹródło: (zdj. Il. ) ; Jakub Kamiński/EastNews
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 5 Sierpnia 2020

Okropne sceny u ojca Tadeusza Rydzyka. Gość porównał LGBT do zbrodniczej ideologii, nie miał hamulców

Tadeusz Rydzyk udostępnił czas antenowy Radia Maryja Przemysławowi Czarnkowi. Polityk PiS w skandaliczny sposób obrażał mniejszości seksualne. W swoim oburzającym wystąpieniu zestawiał ze sobą osoby ze społeczności LGBT z ideologiami, które niszczyły Europę podczas II wojny światowej.

Mniejszości seksualne w naszym kraju od lat spotykają się z dyskryminacją i przejawami nienawiści. Nieustannie niechęć do nich przejawiają prawicowi politycy. Zjawisko to mogliśmy zauważyć podczas ostatniej kampanii wyborczej. To właśnie Andrzej Duda i Przemysław Czarnek mówili, że ludzie kochający osoby tej samej płci są ideologią. Radio Maryja, którego dyrektorem jest Tadeusz Rydzyk, postanowiło zaprosić posła, aby wygłosił swoje skandaliczne tezy z okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Popularna aktorka z Popularna aktorka z "Na Wspólnej" została zatrzymana na ulicy. Teraz zdradziła szczegóły, wszystko przez brak maseczkiCzytaj dalej

Tadeusz Rydzyk pozwala, aby Radio Maryja zapraszało homofobów

Przemysław Czarnek wystąpił w programie "Aktualności dnia". Gość Radia Maryja odnosił się do rzekomych "prowokacji LGBT" oraz wywieszania tęczowej flagi na pomniku Jezusa Chrystusa. Wyjaśnijmy, że podczas demonstracji środowisk narodowych, 1 sierpnia, niewielka grupa stanęła w proteście przeciwko organizacjom skrajnie prawicowym. Całe przedsięwzięcie odbywało się w charakterze pokojowym, a mimo to osoby flagami społeczności LGBT zostały poszarpane, a ich materiały spalone i podeptane na oczach policji. 

W ostatnich dniach grupa anonimowych aktywistek zawiesiła też materiały symbolizujące ruch osób nieheteroseksualnych na pomniku Jezusa Chrystusa. Za to działanie funkcjonariusze aresztowali już trzy osoby. Najprawdopodobniej usłyszą one zarzut wandalizmu oraz obrazy uczuć religijnych. Należy jednak podkreślić, że figura nie została zniszczona. 

Wiadomości TVP upatrzyły kolejny obiekt ataków. Nawet po wyborach nie odpuszczająWiadomości TVP upatrzyły kolejny obiekt ataków. Nawet po wyborach nie odpuszczająCzytaj dalej

 - Nie ma wątpliwości, że cała ta ideologia LGBT wyrastająca z neomarksizmu (a ten z marksizmu) pochodzi z tego samego korzenia, co niemiecki narodowy socjalizm hitlerowski, który jest odpowiedzialny za wszelkie zło II wojny światowej, zniszczenie Warszawy i zamordowanie powstańców. Korzeń jest ten sam. Strona lewicowa czy środowiska lewicowe, czy wręcz lewackie, nie potrafią tego dostrzec, że to jest dokładnie to samo. Krótko mówiąc, ciągnie swój do swego - wskazywał polityk PiS w Radu Maryja.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niepokojące informacje, wykryto zakażenia w dużej firmie. Zatrudnia 5 tysięcy osób 2. Chodzili za wicemarszałkiem Senatu i śledzili go. Żeby ich nie zdemaskował, jedli lody 3. Wyższe opłaty za abonament. Znamy kary dla niepłacących, za jeden odbiornik setki złotych

 - To jest rzecz znana na Zachodzie od kilkudziesięciu lat. Tak wygląda pochód neomarksizmu i LGBT przez świat, tam gdzie ten pochód nie został powstrzymany. Mówię o wielu miejscach Europy Zachodniej, Stanów Zjednoczonych czy Kanady. Można powiedzieć, że tam wojna o cywilizację łacińską została przegrana albo jest ku przegranej, natomiast my jesteśmy jeszcze na takim etapie, gdzie możemy absolutnie powstrzymać ten pochód zła, bo to jest zło w czystej postaci - deklarował Czarnek w Radiu Maryja.

 Tadeusz Rydzyk jest dyrektorem i założycielem Radia Maryja. Sam ma wielki wpływ na część opinii publicznej. Dawanie przestrzeni na tego typu poglądy może wywołać niemałe oburzenie. - Zawieszenie tam flagi tęczowej, flagi neomarksizmu, czyli nurtu kompletnie antyboskiego, dechrystianizującego Europę to jest bluźnierstwo i gest wymierzony w Pana Boga, a przecież przykazania miłości Boga nie przez przypadek znajdują się w trzech pierwszych przykazaniach Dekalogu. Jeżeli ktoś zamachuje się na figury, symbole wiary chrześcijańskiej, które służą do tego, żeby przypominać, że Bóg jest wszędzie i mamy Go czcić oraz miłować, to znaczy, że występuje przeciwko Panu Bogu. To jest bluźnierstwo przeciwko chrześcijaństwu i Bogu. Niezwracanie na to uwagi, przymykanie na to oczu, mówienie "zostawmy to, zdejmą flagę i sobie pójdą, nie patrzmy na nich, bo jak będziemy na nich patrzeć, to tylko im będzie to się podobało" jest to droga do przegranej - tłumaczył polityk dla Radia Maryja.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łukasz Szumowski zapowiada ogromne zmiany dla Polaków. Mają wejść w życie jeszcze w tym miesiącu
  2. Po wejściu do Biedronki mocno się zdziwisz. Już niedługo będą zmiany w sklepach
  3. Jaka stacja była najbardziej obiektywna w czasie kampanii? Polacy zdecydowali
  4. Jarosław Kaczyński nagle przerwał milczenie. Rząd czeka prawdziwa rewolucja, wiemy, co z Mateuszem Morawieckim
  5. Uczestnik Top Model mimo strasznej choroby. Robi zawrotną karierę i może być przykładem dla innych
  6. Krystyna Pawłowicz znów odpłynęła. Wykorzystuje rocznicę, by napuszczać na ważną edukację dla dzieci
  7. Rzecznik MZ dobitnie o wakacjach Polaków. Odradza 2 miejsca

Źródło: [Radio Maryja]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!