Szymon Hołownia wybory prezydenckie 2020. WTV
Źródło: WTV
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 8 Grudnia 2019

Jest oficjalna deklaracja Szymona Hołowni ws. startu w wyborach prezydenckich 2020

Szymon Hołownia wygłosił oficjalną deklarację ws. startu w wyborach prezydenckich 2020 roku, podczas spotkania „Dlaczego i po co?”, w gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

O starcie Szymona Hołowni w wyborach prezydenckich 2020 roku, media mówią już od kilku tygodniu. Wszystko zaczęło się od publikacji "Polityki Insight", według której dziennikarz zdążył powołać dwa sztaby wyborcze. Dziś, podczas spotkania z Hołownią w gdańskim Teatrze Szekspirowskim, zebrani usłyszeli oficjalną deklarację.

Jacek Kurski zwolnił pracownika z TVP. Kuriozalny powódJacek Kurski zwolnił pracownika z TVP. Kuriozalny powódCzytaj dalej

Szymon Hołownia wystartuje w wyborach prezydenckich 2020 roku

Chwilę po godzinie 17 Hołownia powiedział, że "chcę kandydować w wyborach prezydenckich". Na miejscu obecni są dziennikarze.

- W Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku zacznie się zaraz wydarzenie „Dlaczego i po co?”, na którym Szymon Hołownia ma ogłosić start w wyborach. Wśród publiczności da się zauważyć ludzi związanych z Koalicją Obywatelską i ruchami miejskimi. Scena przypomina...talk-show - skomentował spotkanie z Hołownią, Maciej Bąk, reporter radia ZET.

ZOBACZ TAKŻE:

1. TVP nie pokaże wręczenia nagrody Nobla dla Tokarczuk? Kurski komentuje

2. Masowo popełniamy błąd, przygotowując dania z drobiu. Może nas kosztować zdrowie a nawet życie

3. Królowa Elżbieta razem z Marilyn Monroe. Ujawniono niepowtarzalne zdjęcie

4. Co dalej z 13. emeryturami? "Jesteśmy gotowi je wypłacać"

5. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz

6. Dziewczyna żegna umierającego chłopaka po raz ostatni. Zdjęcie ich spotkania jest porażające, nie da się go zapomnieć