Szymon Hołownia myśli o starcie w wyborach prezydenckich i chętniej wypowiada się na tematy związane z jego życiem prywatnym. facebook.com/szymonholowniaoficjalny
Źródło: facebook.com/szymonholowniaoficjalny
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 3 Grudnia 2019

Szymon Hołownia niewiele mówi o swojej żonie. Wykonuje bardzo rzadki zawód

Szymon Hołownia ma startować w wyborach prezydenckich 2020. Do niedawna były to tylko plotki i przypuszczenia, obecnie doniesienia te przybierają na sile i wiarygodności. Publicysta w ostatnim czasie zaczął udzielać także większej ilości wywiadów i chętniej wypowiadać się na tematy ze swojego życia prywatnego, których to przez długi czas starał się unikać. Sympatycy Hołowni niewiele wiedzieli o jego żonie, jak i o nim samym.

Wszystko wskazuje na to, że Szymon Hołownia wystartuje w wyborach prezydenckich 2020. Do niedawna o jego życiu prywatnym wiedzieliśmy niewiele. Teraz publicysta zdecydował się zdradzić trochę szczegółów ze swojego życia prywatnego i opowiedzieć coś więcej o swojej rodzinie.

Czy Szymon Hołownia miałby szansę z Andrzejem Dudą? Najnowszy sondażCzy Szymon Hołownia miałby szansę z Andrzejem Dudą? Najnowszy sondażCzytaj dalej

Szymon Hołownia - jego żona ma dość nietypowy zawód

W wywiadzie dla "Newsweeka" Szymon Hołownia opowiedział nieco o swojej żonie. Wiemy, że ma na imię Ula i mieszkają razem w domu pod Warszawą, wraz dwuletnią córką Manią. Publicysta poznał swoją wybrankę dzięki programowi "Mam talent!" emitowanego przez stację TVN.

- Kręciliśmy materiał, udawaliśmy pilotów z "Top Gun", którzy chodzą w zachodzącym słońcu pasem startowym. I tak to się wszystko potoczyło, że spotkaliśmy się z moją żoną - wyznał Hołownia w rozmowie z "Newsweekiem".

Dowiedzieliśmy się także, że żona popularnego dziennikarza jest pilotem myśliwca MiG-29 i zawodowym oficerem. Jak donosi "Newsweek", żona Szymona jest jedyną kobietą w swojej jednostce. Podczas spotkań towarzyskich z innymi żołnierzami Hołownia żartuje, że jest "żoną pilota".

- Czuję się jak mąż Angeli Merkel, który też zwykle jest jedynym mężczyzną na spotkaniach z udziałem żon premierów - żartował publicysta.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Kamil Durczok spędził noc w izbie. Ale nie wytrzeźwień

2. Krystyna Pawłowicz bez pełnej emerytury. Może czuć się oszukana przez kolegów z PiS.

3. Jarosław Kaczyński wybudził się z narkozy. Miał gości

4. Emerytury mogą być wyższe w grudniu. W życie wchodzą nowe limity

5. Księża nie płacą, jak reszta Polaków. Obowiązuje ich specjalny system podatkowy

6. Dopiero po ślubie zobaczył swoją żonę bez makijażu. Jego reakcja powala, upokorzył ją w okrutny sposób