Szymon Hołownia. YouTube/ Szymon Hołownia/ screenŹródło: YouTube/ Szymon Hołownia/ screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 3 Maja 2020

Emocjonalne wystąpienie kandydata na prezydenta. Popłakał się przed kamerami, wszystko się nagrało

Szymon Hołownia jest jednym z ciekawszych kandydatów tegorocznej kampanii prezydenckiej. W internecie ukazało się bardzo emocjonalne wystąpienie Hołowni, na którym widzimy, jak polityk płacze. Niecodzienne nagranie polityka wzruszyło oglądających.

Kandydat na prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej od dłuższego czasu swoją kampanię prowadzi za pomocą mediów społecznościowych. Jego nagrania biją rekordy wyświetleń i przybliżają nam sylwetkę prowadzącego znanego programu telewizyjnego - "Mam Talent". W jednym ze swoich kampanijnych wystąpień polityk ukazał swoje prawdziwe oblicze. W emocjonalnym przekazie do swoich wyborców możemy zobaczyć, jak dziennikarz płacze.

Tomasz Sekielski zaskoczy wszystkich. Szykuje coś, czego nikt się nie spodziewał, chodzi o kolejną produkcję filmowąTomasz Sekielski zaskoczy wszystkich. Szykuje coś, czego nikt się nie spodziewał, chodzi o kolejną produkcję filmowąCzytaj dalej

Szymon Hołownia: niecodzienne nagranie polityka obiegło internet

Prezenter swoje wystąpienie na łamach YouTube zatytułował słowami "smutny biało-czerwony poranek z Szymonem". Kandydat na prezydenta odnosił się do kwestii terminu majowych wyborów. Presja ze strony Donalda Tuska oraz jego ugrupowania w sprawie bojkotu wyborów dla Hołowni stanowiła zbyt wielką presję. Ze łzami w oczach powiedział, że dla ratowania Polski poświęcił swoje pieniądze, spokój swojej rodziny oraz życie zawodowe, które przysparzało mu wiele radości. Poruszające nagranie wzruszyło jego wyborców.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Donald Tusk ukrywał przed światem tajemnice swojej przeszłości. Porażające fakty z życia
2. Od kiedy będzie otwarty fryzjer i kosmetyczka? Rzecznik rządu podał termin

Dziennikarz stacji TVN podobnie jak Władysław Kosiniak-Kamysz czy Robert Biedroń nie zamierzają bojkotować wyborów prezydenckich. Cała trójka deklaruje, że nie zgadza się na rezygnowanie z "walki o Polskę" nawet jeśli nadchodzące głosowanie będzie dla polityków nierówne. Wyborcy przedstawicieli wszystkich trzech komitetów zarzucają liderce bojkotu - Małgorzacie Kidawie-Błońskiej, że ta mimo nawoływania do niepójścia na wybory sama startuje wyścigu do pałacu prezydenckiego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przełomowe odkrycie w badaniach nad koronawirusem. Polski zespół rozpracował kluczowy enzym
  2. Pacjent wszczął awanturę w przychodni. Doszło do rękoczynów, jedna osoba ranna
  3. Rada Ministrów właśnie wprowadza zmiany, o których musicie wiedzieć. Chodzi o obostrzenia
  4. Tadeusz Rydzyk ma dzisiaj urodziny. Tak wyglądała jego kariera
  5. Episkopat namawia do chodzenia do kościoła. "Można wybrać inne dni tygodnia"
  6. Polskie hotele dostały zalecenia na jutro. Są zawrotne, szczegóły aż trudno sobie wyobrazić

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News