Ambulans. Wikipedia/Dawid Skalec - own work, https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Pogotowie_ratunkowe_w_Katowicach.JPGŹródło: Wikipedia/Dawid Skalec - own work, https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Pogotowie_ratunkowe_w_Katowicach.JPG
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 20 Lipca 2020

Zabrał 8-letniego syna na wycieczkę. Przez jedną nieodpowiedzialną decyzję obydwaj trafili do szpitala

Tragedia w miejscowości Sułków w województwie małopolskim. Wycieczka rowerowa ojca z synem skończyła się w szpitalu. Chłopiec i mężczyzna znajdują się w ciężkim stanie.

44-letni mężczyzna i jego 8-letni syn wybrali się na wycieczkę rowerową. Niestety w trakcie jazdy złapała ich burza. Postanowili schronić się pod drzewem. Zostali porażeni piorunem.

Wszystko się nagrało, ksiądz podczas chrztu uderzył dziecko, naprawdę zatrważające. Rodzice wyrwali mu je z rąk ze strachemWszystko się nagrało, ksiądz podczas chrztu uderzył dziecko, naprawdę zatrważające. Rodzice wyrwali mu je z rąk ze strachemCzytaj dalej


Wycieczka rowerowa zakończona pobytem w szpitalu

Jak informuje portal polsatnews.pl, do zdarzenia doszło w miejscowości Sułków w powiecie wielickim w Małopolsce. „Mężczyzna był z synem na wycieczce rowerowej. Gdy rozpętała się burza, schronili się pod drzewem. Zostali rażeni piorunem” – poinformował Bartosz Izdebski z małopolskiej policji. Szczególnych obrażeń doznał 44-letni mężczyzna, który przebywa w ciężkim stanie w szpitalu. Jego syn doznał poparzeń drugiego stopnia i również przebywa na oddziale intensywnej terapii.

Nieludzkie, nowy mąż nie chciał pasierbicy, więc matka spakowała 2-latkę i zostawiła w domu opieki społecznej. Łzy same cisną się do oczuNieludzkie, nowy mąż nie chciał pasierbicy, więc matka spakowała 2-latkę i zostawiła w domu opieki społecznej. Łzy same cisną się do oczuCzytaj dalej

IMGW wydaje ostrzeżenia dla większości Polski

Dzisiaj rano IMGW wydał ostrzeżenie pierwszej stopnia w związku ze znacznym pogorszeniem pogody na prawie całym terenie Polski. Alert obowiązuje przez cały dzień w 12 województwach.

DZISIAJ GRZEJE: 1. PiS w tarapatach. Traci samodzielną większość w Sejmie 2. Tomasz Komenda przeżył prawdziwe piekło, ale woli nie wspominać. Strażnicy ujawnili: „Nie wiem, jak to wytrzymał. Ja bym nie dał rady”

Synoptycy przewidują burze, silne podmuchy wiatru, intensywne opady deszczu oraz gradu. Ostrzeżenie pierwszego stopnia oznacza, iż w związku z pogorszeniem warunków pogodowych może dojść do zniszczeń mienia, utraty zdrowia, a nawet życia.

Źródło: [Polsat News]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ważna decyzja MON. Trasa S8 zmieni nazwę, będzie bardzo historyczna
  2. Powiedział, co sądzi o TVP, a nadawca go pozwał. Dziś to telewizja musi zapłacić widzowi
  3. Tadeusz Rydzyk przerażony? W grę wchodzą astronomiczne pieniądze, które możliwe, że będzie musiał zwrócić
  4. Były minister został zatrzymany. Śledztwo w toku, niespodziewany przebieg akcji
  5. Pitbull ma szczeniaki z husky. Ich wygląd zwala z nóg, wybuchowa mieszanka zachwyca i poraża jednocześnie, niesamowite
  6. Tragedia na Pomorzu. Pociągi zablokowane. Widok był druzgocący. Na miejscu są służby

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News