Kamil Durczok. KASIA ZAREMBA/AGENCJA SE/East NewsŹródło: KASIA ZAREMBA/AGENCJA SE/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 10 Lipca 2020

Kamil Durczok wyszedł ze szpitala. Podzielił się ważną informacją

Przez ostatnie kilka tygodni Kamil Durczok nie udzielał się w mediach społecznościowych. Teraz dziennikarz wyjaśnia powody swojej nieobecności i apeluje do Polaków.

W ciągu ostatnich lat Kamil Durczok przeżywał wiele trudnych sytuacji. Zmagał się nie tylko z skandalami, które bezustannie się go trzymały. Przez pewien czas zmuszony był przebywać w szpitalu. Po tygodniach milczenia wreszcie wraca do show-biznesu.
 

Kamil Durczok przyznaje się do problemów z alkoholem
 

W 2019 roku dziennikarz spowodował kolizję drogową na autostradzie A1. Durczok przyznał się później, że ma problemy z alkoholem. Ponadto w ostatnim czasie na jaw wyszła informacja o rzekomym fałszowaniu weksli przez Kamila Durczoka. Wszystkie te sytuacje negatywnie odbiły się na jego zdrowiu. Jak się okazało, po wielu incydentach mężczyzna trafił do szpitala i zdecydował o całkowitym wycofaniu się z mediów na kilka miesięcy.
 

Kamil Durczok zachęca do wzięcia udziału w wyborach
 

„Mój organizm wystawił rachunek za wiele lat, a zwłaszcza za ostatni rok. Przede mną trudna bitwa. Muszę się teraz skupić na tym, żeby walczyć o swoje zdrowie, i to z całych sił” – pisał przed kilkoma tygodniami Kamil Durczok. Teraz wydaje się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, o czym dziennikarz sam informuje na swoim profilu w serwisie Facebook.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sprząta lasy i łąki ze śmieci. Wójt każe mu je segregować 2. Zaskakujące nagranie Rafała Trzaskowskiego sprzed lat nagle robi furorę. Wszystko przez wpadkę Andrzeja Dudy

„Dziś, po raz pierwszy po blisko 4 tygodniach, wyszedłem z domu i udałem się w innym kierunku niż szpital. Miło znowu was widzieć. Wydaje się, że w pierwszej rundzie starcia Durczok vs choroba mamy 1:0. (…) Pamiętajcie, w niedzielę spotykamy się w lokalach wyborczych. Wszyscy. Zagłosujcie tak, jak Wam rozum, doświadczenie i troska o przyszłość nakazują. I pamiętajcie, że w demokracji od monopolu do dyktatury jest tylko krok” – piszę znany dziennikarz.

Źródło: [Wirtualna Polska]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sprząta lasy i łąki ze śmieci. Wójt każe mu je segregować
  2. Zaskakujące nagranie Rafała Trzaskowskiego sprzed lat nagle robi furorę. Wszystko przez wpadkę Andrzeja Dudy
  3. Zatrważające sceny w samym centrum Warszawy. Na miejsce ruszyły służby, mężczyzna rzucił się z pięściami na kobietę, demolował wszystko wokół
  4. Były prezydent o Kaczyńskim: nie ma już przed sobą dużo czasu