Budynek Sejmu. Wikipedia/Piotr VaGla Waglowski - own work, https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Plik:200701_sejm_z_okien_budynku_administracyjnego_2.jpgŹródło: Wikipedia/Piotr VaGla Waglowski - own work, https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Plik:200701_sejm_z_okien_budynku_administracyjnego_2.jpg
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 25 Sierpnia 2020

Koniec edukacji seksualnej w szkołach? Projekt właśnie trafił do Sejmu

„Rzeczpospolita”: Ruszyły pracę nad projektem, mającym na celu zakazanie niektórych założeń edukacji seksualnej w szkołach. Zajmuje się tym sejmowa komisja z dala od kamer i dziennikarzy. Czy edukacja seksualna zniknie ze szkół?

Jak informuje „Rzeczpospolita”, prace nad projektem rozpoczęły się we wtorek. W nowych przepisach ma być przewidziana kara pozbawienia wolności za łamanie postanowień projektu.

Magda Gessler przeszła straszne chwile. Opowiada, co ją spotkało, zwyczajnie przykreMagda Gessler przeszła straszne chwile. Opowiada, co ją spotkało, zwyczajnie przykreCzytaj dalej

Edukacja seksualna może zniknąć ze szkół

Karą do dwóch lat pozbawienia wolności mogą otrzymać osoby, które „publicznie propagują lub pochwalają podejmowanie przez małoletniego obcowania płciowego”. To jednak nie jedyna zmiana, która może wprowadzić nowy projekt. „Jeszcze sroższa kara, bo trzech lat więzienia, ma grozić tym, którzy dopuszczą się inkryminowanego czynu na terenie szkoły” – podaje dziennik. Projekt ma nosić nazwę „Stop pedofilii” i został stworzony przez Fundację Pro – Prawo do Życia. Program trafił najpierw do komisji nadzwyczajnej do spraw zmian w kodyfikacjach. Jak poinformował poseł Piotr Sak z Prawa i Sprawiedliwości, podkomisja zajmująca się tym projektem będzie „w sposób drobiazgowy, pedantyczny weryfikowała wszelkie kwestie związane z projektowanym aktem normatywnym” – podaje Rzeczpospolita.

Jarosław Jakimowicz uważa, że jego krytycy są zatrudnieni. Doszukuje się spisku, bo program TVP nie przypadł wszystkim do gustu?Jarosław Jakimowicz uważa, że jego krytycy są zatrudnieni. Doszukuje się spisku, bo program TVP nie przypadł wszystkim do gustu?Czytaj dalej

Autorzy ustawy o zakazie edukacji seksualnej w szkołach

Warto wspomnieć, iż autorzy projektu, czyli Fundacja Pro – Prawo do Życia są właścicielami ciężarówek, które krążą po ulicach polskich miast. Widnieje na nich napis „Stop pedofilii” oraz lista rzeczy, które „środowisko LGBT”  zdaniem fundacji chce nauczać dzieci w szkole.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niebywałe, media dotarły do Tymoteusza Szydło. Wszyscy byli w błędzie? Odkryli ukrywaną tajemnicę?
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Tysiące Polaków może otrzymać 2,5 tys. złotych świadczenia co miesiąc. Wystarczy zrezygnować z emerytury

Projekt w zeszłym roku zebrał 265 tys. podpisów. Wówczas w 20 największych miastach w Polsce odbyły się protesty publiczne pod nazwą „Jesień średniowiecza. Nie dla zakazu edukacji seksualnej”. Prace nad projektem zostały przerwane, jednak komisja zdecydowała o ponownym przyjrzeniu się projektowi.

Źródło: ["Rzeczpospolita"]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromne zmiany w Warszawie, dotyczą tysięcy osób. Koniecznie trzeba się zapoznać
  2. Kontrowersyjny cytat o “małoletnich zwyrodnialcach”. Czy to słowa abp. Józefa Michalika?
  3. Łukasz Szumowski otwarcie o swojej prywatności. "Przytyłem 10 kilogramów"
  4. "Mówi pan rzeczy obsceniczne". Korwin-Mikke na antenie Polsatu wyprowadził dziennikarkę z równowagi
  5. Jarosław Jakimowicz uważa, że jego krytycy są zatrudnieni. Doszukuje się spisku, bo program TVP nie przypadł wszystkim do gustu?
  6. Nareszcie. Fantastyczna wiadomość dla Polaków. Długo czekali na przekazanie dobrych wieści

 

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!