Szczeniaki pochodzące z krzyżówki husky z pitbullem są tworem nie do podrobienia.. Merdacz.plŹródło: Merdacz.pl
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 20 Lipca 2020

Pitbull ma szczeniaki z husky. Ich wygląd zwala z nóg, wybuchowa mieszanka zachwyca i poraża jednocześnie, niesamowite

Szczeniaki pochodzące z krzyżówki husky z pitbullem są tworem nie do podrobienia. Mieszanina genów dwóch zupełnie odmiennych ras dała trudny do uwierzenia efekt. Możemy zagwarantować, że widok potomstwa niecodziennej pary jest absolutnie wyjątkowy.

Szczeniaki z reguły wzbudzają zachwyt zwolenników zwierząt, jednak widok niecodziennej krzyżówki, za którą odpowiedzialni są samiec rasy pitbull oraz samica husky, jest nieczęsto spotykanym zjawiskiem. Z niecodziennego połączenia genów otrzymaliśmy psa, który zachwyca i przyciąga uwagę również tych, którym los czworonogów nie jest szczególnie bliski.

GW: Syn Jacka Kurskiego miał molestować 9-latkę. Były prezes TVP wydał pilne oświadczenieGW: Syn Jacka Kurskiego miał molestować 9-latkę. Były prezes TVP wydał pilne oświadczenieCzytaj dalej

Szczeniaki pitbulla i husky

Warto zaznaczyć, że choć powierzchowność obu ras zdecydowanie od siebie odbiega, to cechy charakteru pitbulla i husky sprawiły, że psy wyjątkowo przypadły sobie do gustu. Zarówno samiec, jak i samica lubią bowiem dominować i znane są z bycia wyjątkowo upartymi. Z tego właśnie powodu wspomniane rasy zwykle nie są wskazane dla osób, które uprzednio nie miały wielkiego doświadczenia w opiece nad zwierzętami.

Pilna, niespodziewana konferencja Mateusza Morawieckiego. Padły najnowsze informacje, chodzi o miliardy dla PolskiPilna, niespodziewana konferencja Mateusza Morawieckiego. Padły najnowsze informacje, chodzi o miliardy dla PolskiCzytaj dalej

Rasy świetnie sprawdzają się jednak w tych domach, w których znajdziemy dzieci. I pitbull, i husky uważane są za świetnych opiekunów. Właściciele, którzy zdecydowali się trzymać pod swym dachem z pozoru nietypowe połączenie dwóch zwierzaków, niespodziewanie doczekali się ich potomstwa. Szczeniak bez wątpienia zachwyca wyjątkowym typem urody.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Woda zmieniła kolor na czerwony. Niewyobrażalna tragedia tysięcy zwierząt
2. Wystarczy małe niedopatrzenie, chwila nieuwagi. A mandat 300 zł wpłynie błyskawicznie

Warto zwrócić uwagę, że opieka nad oboma psami wymaga szczególnej uwagi. Pitbulle, choć uważane za wyjątkowo agresywne, nie są takie z natury. Rasa ta jest jednak wyjątkowo czuła na wszelkie bodźce, wobec czego na jej posiadanie zdecydować powinien się raczej obyty z psami właściciel. Nie łatwiej przedstawia się też sprawa husky. Psy te wymagają ogromnej ilości uwagi oraz ruchu, uwielbiając długie spacery z człowiekiem. Stereotyp dotyczący skłonności do ucieczki tej rasy może okazać się rzeczywistością, gdy wobec zaniedbania zwierzę nie wykształci odpowiedniej więzi z właścicielem.

Trudno przewidzieć, jakie cechy charakteru odziedziczy będący krzyżówką dwóch ras szczeniak. Sam wygląd młodego psa jest już jednak iście wyjątkowy. Efekty związku pitbulla i husky przedstawiamy poniżej.

Krzyżówka pitbulla i husky.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające zachowanie kobiety w autobusie. Wszystko się nagrało [wideo]
  2. Powiedział, co sądzi o TVP, a nadawca go pozwał. Dziś to telewizja musi zapłacić widzowi
  3. Podczas karmienia piersią przestała reagować. Luna miała tyko trzy dni
  4. Wybuch i pożar w Castoramie, klienci są ewakuowani. Ucierpiały zaparkowane pod sklepem samochody
  5. Kto może zastąpić Łukasza Szumowskiego? Potencjalni kandydaci
  6. Dramat na polskim "Darze Młodzieży". Doszło do najgorszego, byli bezradni

Źródło: merdacz.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News