Szczeniaki zostały uratowane przez wolontariuszy i zabrane z lisiej nory. Apel o pomoc.
Źródło: Facebook/Fundacja dla Szczeniąt Judyta
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 13 Lutego 2020

Psiaki zabrane z lisiej nory potrzebują pomocy. Trwa walka o ich życie

Szczeniaki zostały uratowane przez wolontariuszy i zabrane z lisiej nory, wcześniej także pomoc dla nich szukały inne osoby, ludzie o wyjątkowo dobrych sercach, którzy sami borykają się z poważnymi problemami ze zdrowiem. Mimo tego nie przeszły obojętnie obok nieszczęścia tych małych psich istnień. W akcję włączyli się pracownicy z Fundacji Dla Szczeniąt Judyta oraz strona ratujemyzwierzaki.pl. Dramatyczny apel o pomoc i zbiórka pieniędzy.

Szczeniaki zostały uratowane, jednak potrzeba wsparcia, by przeżyły. Dramatyczny apel i zbiórka

Chodzi o sześcioro szczeniąt, które wcześniej mieszkały w lisiej norze i zostały z niej zabrane. Niestety maluchy są w fatalnym stanie zdrowotnym oraz zaniedbane. Na stronie ratujemyzwierzaki.pl czytamy opis sytuacji i dramatyczny apel o pomoc. Trwa tam także zbiórka pieniędzy, której organizatorem jest Fundacja Dla Szczeniąt Judyta.

Odbierał życie, mówiąc obsceniczne rzeczy. Śledztwo obrońców zwierzątOdbierał życie, mówiąc obsceniczne rzeczy. Śledztwo obrońców zwierzątCzytaj dalej

"Oto nasi nowi podopieczni. Sześcioro szczeniąt, które mieszkały w lisiej norze. Pomocy dla nich szukały osoby, borykające się z poważnymi problemami zdrowotnymi, a mimo wszystko nie zamknęły oczu na psie nieszczęście. Nie czekaliśmy. Ruszyliśmy od razu. Stan maluchów jest fatalny. Jeden był tak wycieńczony, że nie chodził. Już wieczorem dwa z psiaków zaczęły wymiotować. Testy wykazały parwowirozę. Ruszyła lawina. Jeden osesek stoi na granicy życia i śmierci. Robimy co w naszej mocy, by mu pomóc. Dwa z rodzeństwa są w stanie złym, a u pozostałych choroba dopiero zaczyna dawać objawy. Już sama parwowiroza jest potężnym obciążeniem dla organizmu, a ciałka tych maluszków są naprawdę słabe. Wyłysienia, robaczyca, jeden z dzieciaków miał na sobie całe gniazda pasożytów. Będziemy o nie walczyć. Mamy do ocalenia 6 istnień. Prosimy o pomoc" - czytamy na stronie ratujemyzwierzaki.pl.

Zachęcamy do pomocy! Liczy się każdy grosz.

Link do strony znajduje się tutaj

ZOBACZ TAKŻE:

1. Spiesz się ze spłacaniem długów. Od marca wejdzie prawo, które doprowadzi cię do ruiny

2. Walizka turysty od razu wydała się podejrzana. Gdy celnicy ją otworzyli, ich oczom ukazał się tragiczny widok

3. Porażające odkrycie w żołądku psa. Niewyobrażalnie co zrobił mu właściciel

4. Rodzice przerywają milczenie ws. koszmarnych warunków na dziecięcym oddziale. "Trudno wytłumaczyć 2-latkowi, że mama śpi w hotelu"

5. Ohydne żarty polityków PiS. Homofobiczny atak na Roberta Biedronia

6. Aktorka legendarnego serialu na TVP ma nowotwór w ostatnim stadium. Wystosowała poruszający apel do swoich fanów