Szczeniaki. YouTube.com/RivCOanimalsPIOŹródło: YouTube.com/RivCOanimalsPIO
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 12 Września 2020

Wyrzuciła szczeniaki, jak śmieci do kosza, kompletny brak serca. Spotkała ją za wszystko sowita kara

Szczeniaki budzą same ciepłe emocje, a przynajmniej powinny, nie tylko wśród miłośników zwierząt. Skrzywdzenie tak bezbronnych istot można nazwać choćby bestialstwem. Tak też było w tym przypadku. Do okropnej sytuacji doszło w Kalifornii.

Do kosza do śmieci wrzucono siedem szczeniaków, które nie miały nawet trzech dni. Były zawinięte szczelnie w torebkę foliową i miały czekać na śmierć.

Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Wielu głowi się od lat, a artystka strzeże prywatności, jak najskrytszej tajemnicyKim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Wielu głowi się od lat, a artystka strzeże prywatności, jak najskrytszej tajemnicyCzytaj dalej

Szczeniaki wyrzucone, jak niepotrzebna rzecz do śmieci

Pewien człowiek, gdy szedł wyrzucić śmieci usłyszał skomlenie, niczym małych kotów. Okazało się, że w śmietniku znajdowało się siedem szczeniąt, które cudem zostały odnalezione. W innym przypadku na pewno by nie przetrwały. Całe zajście dodatkowo zarejestrowała kamera przemysłowa, co umożliwiło identyfikację osoby, która dopuściła się tego bestialstwa. Na filmie widać było kobietę zmierzającą do kontenera z torbą.

wtv.pl - portal informacyjny"Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"Czytaj dalej

Organizacja Riverside County Animal Services potwierdziła, że w plastikowej torbie zostały znalezione szczeniaki. Mężczyzna, który trafił na znalezisko od razu powiadomił odpowiednie służby. Wysoka temperatura, jaka panuje w Kalifornii mogła bardzo szybko zabić małe zwierzaki. Na szczęście szybka interwencja fundacji oraz weterynarzy pozwoliła na uratowanie życia małych piesków. 

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Niewybaczalne błędy podczas pieczenia ciasta drożdżowego. Przez nie ciasto nie rośnie
 

Szczeniaki miały to szczęście, że trafiły na człowieka o dobrym sercu, który nie tylko postanowił je uratować, ale również wyciągnąć konsekwencje z nieludzkiego czynu. Kobieta została szybko namierzona i aresztowana. Do sytuacji doszło 22 kwietnia 2019 roku. Całą relację ze zdarzenia można znaleźć na kanale RivCOanimalsPIO w serwisie YouTube. Poniżej przedstawiamy zdjęcia.

Na przedstawionym materiale widzimy kobietę wysiadającą z auta i zbliżającą się z pakunkiem w stronę kontenera ze śmieciami. Bez żadnych skrupułów, niczym odpadki, kobieta wrzuca małe, bezbronne zwierzęta, niczym worek z ziemniakami. Nie chciała dać im szansy na godne życie. Nie wybrała fundacji czy schroniska dla zwierząt, gdzie szczeniaki mogłyby mieć odpowiednią opiekę i znaleźć właściciela. Celowo chciała skazać je na pewną śmierć. 

szczeniakiszczeniakiszczeniakiszczeniakiszczeniakiszczeniakiszczeniaki

Jarosław Jakimowicz odpłynął razem z Magdaleną Ogórek na wizji w TVP Info. Aż trudno uwierzyć, że padło na antenieJarosław Jakimowicz odpłynął razem z Magdaleną Ogórek na wizji w TVP Info. Aż trudno uwierzyć, że padło na antenieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny podatek idzie w górę. Uda się go uniknąć tylko nielicznym
  2. Chcieli zniszczyć dokumenty na dwa dni przed awarią Czajki. Mamy odpowiedź MPWiK
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie 

Źrodło: YouTube.com/RivCOanimalsPIO