Szczeniak imieniem Tydus osiągnął nadzwyczajne rozmiary.. instagram/trez_and_tydus
Źródło: instagram/trez_and_tydus
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 26 Lipca 2020

Zaadoptowali małego słodkiego szczeniaka. Nikt się nie spodziewał, co z niego wyrośnie, przerosło najśmielsze oczekiwania

Szczeniak jest zwyczajowym wyborem osób marzących o posiadaniu psa. Podobną decyzję w 2015 roku podjęła rodzina z Republiki Południowej Afryki, adoptując 8-tygodniowego wówczas psiaka. Zwierzę zaczęło jednak intensywnie rosnąć. W efekcie pies imieniem Tydus osiągnął iście nadzwyczajne rozmiary.

Kobieta imieniem Yumna, właścicielka czworonoga, zdecydowała się na adopcję wyjątkowej urody szczeniaka. Po kilku tygodniach oczekiwania pies trafił nareszcie do nowego domu. Yumna zauważyła jednak, że zwierzę urosło nieco od czasu, gdy widziała je po raz ostatni, wobec czego zdecydowała się nazwać go "Tydus", co w wolnym tłumaczeniu ma oznaczać "wielkiego wojownika".

Choć minęło 15 lat, Jolanta Kwaśniewska nadal uważana jest za najlepszą pierwszą damę. Wszystko potwierdza sondaż IBRISChoć minęło 15 lat, Jolanta Kwaśniewska nadal uważana jest za najlepszą pierwszą damę. Wszystko potwierdza sondaż IBRISCzytaj dalej

Szczeniak zachwycił świat

Właścicielka szczeniaka nie spodziewała się jednak, że zwierzę będzie rosło równie intensywnie przez najbliższe miesiące. Psiak szybko stał się częścią rodziny Saloojee. Wraz z upływającym czasem czworonóg zaczął różnić się nieco od okolicznych szczeniaków. Otoczony opieką i poczuciem bezpieczeństwa Tydus z wolna przyjmować zaczął niespotykane nieomal rozmiary.

Co wiemy o żonie Jacka Kurskiego? Kilka zaskakujących faktów, które mogą zmienić perspektywę wieluCo wiemy o żonie Jacka Kurskiego? Kilka zaskakujących faktów, które mogą zmienić perspektywę wieluCzytaj dalej

Szybko okazało się, że Tydus nie jest zwykłym psem. Czworonóg pochodzącej z Alaski zaprzęgowej rasy Alaskan Malamut z czasem osiągnął masę 55 kilogramów. Psy te zaliczane są do grona ras pierwotnych, będąc jedną z najstarszych ras arktycznych, wykorzystywanych do ciągnięcia sań, a także przenoszenia ładunków. Alaskan Malamut ma opinię niezwykle przyjacielskiego zwierzęcia, świetnego dla rodzin posiadających dzieci.

DZISIAJ GRZEJE: 1. W końcu stało się, klamka zapadła. Od jutra tysiące rodzin straci pieniądze na dzieci
2. Jacek Kurski w bardzo poważnych tarapatach. Nie nacieszył się stołkiem w TVP, pojawił się ogromny problem
3. Zakaz handlu. Czy 26 lipca zrobimy zakupy?

Szczeniak imieniem Tydus osiągnął imponujące rozmiary.

Choć psy te z natury osiągają imponujące rozmiary, widok Tydusa jest przeżyciem trudnym do zapomnienia. Zwierzę stało się gwiazdą mediów społecznościowych. Olbrzym jest posiadaczem własnej strony internetowej, a jego profil na Instagramie śledzi przeszło 150 tys. użytkowników internetu. Alaskan Malamut należy do wyjątkowo upartych ras, wobec czego jego przyszły właściciel powinien dokładnie przemyśleć decyzję o jego posiadaniu. Tresura psa jest bardzo trudna.

Szczeniak imieniem Tydus osiągnął imponujące rozmiary.

Szczeniak imieniem Tydus osiągnął imponujące rozmiary.

Blog obrazujący codzienne zwyczaje zwierzaka bije rekordy popularności. Działalność jego właścicieli nie ogranicza się jednak bynajmniej do czerpania korzyści z posiadania Tydusa. "Promujemy również dobrą i zdrową opiekę nad zwierzętami w niezwykle pouczający sposób. Dziś nasze wpływy i oraz liczba obserwujących stale rozszerzają się na i otwierają nowe horyzonty", czytamy na oficjalnej stronie poświęconej niezwykłemu psu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przed chwilą Polsat przekazał pilne ostrzeżenie. Zacznie się jeszcze dzisiaj
  2. Zabezpieczcie zapasy wody. Niedługo wyłączą ją w jednej z części Warszawy. Lepiej się przygotujcie.
  3. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Skandal w Zakopanem. Oburzeni mieszkańcy się skarżą. Władze rozkładają ręce

Źródło: instagram / trezandtydus.com