Szczecin: kobieta czyściła psa myjką ciśnieniową. Facebook/@Szczecin: ZwierzętaŹródło: Facebook/@Szczecin: Zwierzęta
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 23 Maja 2020

Szczecin. Wyczyściła psa w myjni samochodowej. Zwierzę okropnie cierpiało, nagranie trafiło do internetu

Szczecin obiegły informacje o nierozważnej właścicielce psa, która, nie zważając na wyjące z bólu zwierzę, postanowiła wyczyścić je znajdującą się na terenie myjni samochodowej myjką ciśnieniową. Nagranie oburzonych mieszkańców opublikowano na Facebooku, na szczecińskiej grupie poświęconej zwierzętom. Internautom udało się ustalić tożsamość kobiety.

Informacje o nagraniu opublikowanym na facebookowej grupie "Szczecin: Zwierzęta" przytacza portal gazeta.pl. Na filmie uwieczniono kobietę, która późnym wieczorem na jednej ze szczecińskich myjni samochodowych czyściła myjką ciśnieniową wyraźnie cierpiącego psa. Jak czytamy we wpisie matki 17-latka, który nagrał zdarzenie, "kobieta tłumaczyła, że woda leje się przez rękę". Przed przyjazdem na miejsce funkcjonariuszy właścicielka zwierzęcia zdążyła uciec.

Andrzej Duda zostanie wymieniony na innego kandydata? Ruszyła giełda nazwisk po tym, jak w internecie pojawiły się plotkiAndrzej Duda zostanie wymieniony na innego kandydata? Ruszyła giełda nazwisk po tym, jak w internecie pojawiły się plotkiCzytaj dalej

Szczecin: Policja wszczęła postępowanie

Dzięki zaangażowaniu użytkowników internetu udało się ustalić tożsamość młodej kobiety. W zaktualizowanym wpisie internauci poinformowali, że Policja wszczęła już postępowanie w tej sprawie. Zdaniem lekarzy weterynarii zachowanie właścicielki czworonoga należałoby zakwalifikować jako stosowanie tortur.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pabianice. Dziennikarka śmiała się, nagrywając skandaliczny film. Sześć stowarzyszeń prozwierzęcych zapowiedziało złożenie zawiadomienia
2. Problemy z dostępem do pieniędzy mogą mieć klienci aż 3 banków. Wśród nich największego w Polsce

– Ciśnienie wody w takiej myjni jest ogromne. Dla tego psa odczucie było takie, jakby był smagany tysiącem szpilek – przekazał w rozmowie z tvn24.pl weterynarz Leonard Gugała. Cytowany przez gazetę.pl, stwierdził, że zajście było dla psa torturą nie tylko fizyczną, ale i psychiczną.

Gugała wskazał, że resztki środków chemicznych, które mogły znajdować się w myjce, mogły wyrządzić zwierzęciu poważną krzywdę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wspaniałe wieści z Czech. Kraj kończy z maseczkami, wracają koncerty i imprezy masowe
  2. W poniedziałek uczniowie wracają do szkół. "Rodzice poślą tylko 11 procent dzieci"
  3. Ruda Śląska. Brutalnie poniżali osobę bezdomną, wszystko nagrali. Nie zareagował dosłownie nikt, mimo że sytuacja miała miejsce w centrum
  4. Szyc i Wojewódzki powinni się obawiać? Robi się niebezpiecznie: "Nikt nie jest anonimowy"
  5. Dziennikarz TVP pomylił konta na Twitterze. Zadziwiająca wpadka
  6. Nowe epicentrum epidemii, 300 tysięcy zakażonych, liczba zmarłych przytłacza. WHO potwierdziło

Źródło: gazeta.pl / facebook/@Szczecin: Zwierzęta

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News