Jarek Berdak. facebook/Jarosław Roger BerdakŹródło: facebook/Jarosław Roger Berdak
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 11 Stycznia 2020

Syn polskiej aktorki z dawnych lat doznał udaru. Jego pracami zachwycał się sam Jamie Oliver

Syn znanej, polskiej aktorki zachwycił swoimi wyjątkowymi pracami nie tylko rodaków. Jego marka "i love nature" podbiła serce znanego na całym świecie kucharza, Jamiego Olivera. Jarek Berdak tworzy w jej ramach naczynia z drewna pozyskanego z wiatrołomów i stodół. Teraz on sam potrzebuje pomocy.

Jarek Berdak jest synem aktorki Barbary Barcz-Berdak i fotografika, Jana Berdaka. Twórcę wyjątkowej kolekcji naczyń znać możecie m.in. z programu "Dzień Dobry TVN", w którym prezentował swoją markę. Udzielił również wywiadu dla prestiżowego KUKBUK.

Gwiazdor Sanatorium miłości znalazł się mrożącej krew w żyłach sytuacji. Dokonał bohaterskiego czynuGwiazdor Sanatorium miłości znalazł się mrożącej krew w żyłach sytuacji. Dokonał bohaterskiego czynuCzytaj dalej

Syn znanej aktorki potrzebuje pomocy

Niestety, 4 grudnia Berdak doznał groźnego udaru, przebywając w pracowni pod swoim domem. Trafił na oddział neurologii urazowej. Teraz pilnie potrzebuje pieniędzy na rehabilitację.

- Jarek z oddziału neurologii znalazł się już na rehabilitacji neurologicznej. Po miesiącu jest teraz w miejscu, które postara się jak najszybciej i jak najlepiej pomóc. Teraz zaczyna się walka. Walczymy o jak najszybszy powrót do sprawności. Jarek to prawdziwy wojownik i walczy sam o każdy ruch, ale tu zajmą się nim najlepsi. Trzymajmy kciuki, że jak najszybciej da sobie rade. Na zakończenie przypomnę o działającej zrzutce niosącej pomoc Jarkowi - czytamy na fanpage`u artysty.

Pomóc możecie pod tym adresem.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Nadchodzą ważne zmiany terminów 500 plus. Pieniądze będą przyznawane na innych zasadach

2. Mroczne znalezisko na lotnisku. Gdy walizka się otworzyła, oczom celników ukazał się straszny widok

3. Syn posła zatrzymany przez policję. Posiadał niedozwolone substancje

4. Tadeusz Rydzyk nie miał szans w starciu z Jurkiem Owsiakiem. Kontrowersyjne badanie ujawniło preferencje Polek i Polaków

5. TVP przegrało proces. Musi przeprosić

6. Papież Franciszek ogłosi abdykację? Jest oficjalny komentarz sekretarza Benedykta XVI

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News