Syn Jacka Kurskiego. YouTube / TVP Info
Źródło: YouTube / TVP Info
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 24 Lipca 2020

Jacek Kurski oskarżał ojca kobiety, którą miał molestować jego syn. Jest mocna odpowiedź, padły dramatyczne, emocjonalne słowa

Syn Kurskiego jest oskarżany o molestowanie dziecka. Sprawa została nagłośniona przez Gazetę Wyborczą. Kilka dni temu oświadczenie w tej sprawie wydał Jacek Kurski. Polityk stanowczo zaprzeczył oskarżeniom wobec syna oraz stwierdził, że cała sprawa jest osobistą zemstą ojca kobiety.

Jacek Kurski opublikował swoje oświadczenie w mediach społecznościowych. - Sprawa była nadto wykorzystywana w ramach osobistej zemsty do szantażu i próby wyłudzenia wysokich stanowisk w spółkach Skarbu Państwa przez ojca dziewczyny, alkoholika, którego w związku ze skargami Dyrekcji Generalnej Parlamentu Europejskiego zwolniłem z prestiżowej funkcji asystenta akredytowanego - napisał.

ZUS rusza z całkowicie nową usługą, powinni o niej wiedzieć wszyscy rodzice. Chodzi o wypłaty dodatkowego 500 plusZUS rusza z całkowicie nową usługą, powinni o niej wiedzieć wszyscy rodzice. Chodzi o wypłaty dodatkowego 500 plusCzytaj dalej

Syn Kurskiego oskarżony

Jacek Kurski doczekał się odpowiedzi od ojca dziewczynki. - Wbrew temu, co insynuuje pan Kurski, nigdy nie przyszłoby mi do głowy, aby w celu budowania kariery zawodowej, posługiwać się dzieckiem – ani cudzym, ani tym bardziej własnym – i jego cierpieniem. Sam pomysł, że ojciec mógłby tak postąpić, w mojej ocenie jest absurdalny i odrażający, a posądzenie mnie o coś takiego uznaję za podłość i skrajne wyrachowanie – brzmi fragment oświadczenia.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tragiczne doniesienia. Nie żyje 13 zakonnic
2. Rodzinie na środku autostrady zepsuł się samochód. To co zrobili później zakrawa na żarty (WIDEO)
3. Sam profil zaufany nie wystarczy, by dostać bon turystyczny. Jest jeszcze jedna ważna rzecz

Dodatkowo, Lucjan Nowakowski zapewnia, że nie miał żadnego wpływu na decyzję córki o ujawnieniu sprawy mediom. - Można nawet powiedzieć, że ponieważ obecnie pełnię funkcję w zarządzie spółki z udziałem Skarbu Państwa, to w interesie mojej kariery zawodowej byłby odradzenie jej upubliczniania tej historii. Tym bardziej absurdem jest podejrzewanie mnie o inspirowanie takich działań - czytamy w oświadczeniu.

Zrobiłeś już plany na weekend? Wszystko może zostać zrujnowane, prognozy nie są sprzyjająceZrobiłeś już plany na weekend? Wszystko może zostać zrujnowane, prognozy nie są sprzyjająceCzytaj dalej

Przypomnijmy, obszerny artykuł w tej sprawie opublikowała Gazeta Wyborcza. Dowiadujemy się w nim, że sprawa była dwukrotnie umarzana przez prokuraturę kontrolowaną przez Zbigniewa Ziobrę, byłego partyjnego kolegę Jacka Kurskiego. - Nie mam już zaufania do wymiaru sprawiedliwości – mówiła Magda Nowakowska, domniemana ofiara Zdzisława Kurskiego. – Znałam Kurskich od zawsze. Bardzo przyjaźniłam się z ich najstarszym synem Zdzisławem. Traktowałam go jak starszego brata. Darzyłam zaufaniem. Teraz wiem, że on mnie najpierw oswajał. Często mnie przytulał, bawił się ze mną, gdy miałam siedem-osiem lat. Zaczął mnie krzywdzić, gdy skończyłam dziewięć. Przestał, gdy dostałam pierwszy okres. Może się bał, że zajdę w ciążę? – opowiada kobieta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z ojcem, który popełnił samobójstwo. Byli niemal identyczni
  2. Uwaga kierowcy, zabierają prawa jazdy na potęgę. Możesz je stracić nie tylko za prędkość
  3. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Dramatyczne doniesienia znad polskiego morza. Koronawirus w markecie. Sklep odwiedziło mnóstwo turystów

Źródło: Gazeta Wyborcza