Syn Jarosława Jakimowicza. (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Źródło: (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 27 Sierpnia 2020

Co wiemy o synu Jarosława Jakimowicza? Kontrowersyjne poglądy i zdjęcia, tata może nie być dumny

Syn Jarosława Jakimowicza nie przejął poglądów po ojcu. Wszystko wskazuje na to, że Jovan Jakimowicz jest zwolennikiem opozycji. Zdjęcia z Lechem Wałęsą mówią same za siebie. Czym zajmuje się 20-letni mężczyzna? Jak wyglądają jego relacje z tatą?

Magdalena Ogórek od kilku tygodni współpracuje z Jarosławem Jakimowiczem. Aktor już wcześniej otrzymywał angaże w programach TVP. Tym razem dwie skrajne postaci prowadzą serie publicystycznych wywiadów o tytule "W kontrze". Wszystko wskazuje na to, że nietuzinkowe połączenie wzbudziło sympatię widzów Telewizji Polskiej. Wraz z rosnącą popularnością Jakimowicza, prasa zaczęła szukać informacji na temat jego życia prywatnego. Okazuje się, że syn Jarosława Jakimowicza nie poszedł raczej w ślady swojego taty.

Nieznana prawda o kierowcy Kaczyńskiego. W grę wchodzą kolosalne pieniądzeNieznana prawda o kierowcy Kaczyńskiego. W grę wchodzą kolosalne pieniądzeCzytaj dalej

Syn Jarosława Jakimowicza - co o nim wiemy?

20-latek w ostatnich wyborach poparł Rafała Trzaskowskiego. Na platformie Instagram publikował plakaty wyborcze oraz materiały propagandowe włodarza Warszawy. Jarosław Jakimowicz za to otwarcie zachęcał do przekazania głosu na Andrzeja Dudę. W zeszłym roku syn Jarosława Jakimowicza pochwalił się też wspólnym zdjęciem z Lechem Wałęsą. Jovan obecnie przebywa na terenie Wielkiej Brytanii, gdzie pobiera swoją edukację. Studiuje w Londynie na stosunkach międzynarodowych. Wykazuje też zainteresowanie jazdą konną.

Aktorka Aktorka "Na wspólnej" postawiona pod ścianą. Straciła pieniądze, wyjawiła prawdę o kulisach serialuCzytaj dalej

Przypomnijmy, że Jarosław Jakimowicz zasłynął z podziękowań, jakie złożył na ręce Antoniego Macierewicza. Podczas emisji programu "Jedziemy" w TVP dziennikarz podszedł do byłego ministra obrony narodowej i pogratulował mu ciężkiej pracy na rzecz naszego kraju. Sympatyk Prawa i Sprawiedliwości wydał ostatnio bardzo kontrowersyjną autobiografię. Sam chwali sobie i ceni współpracę z Magdaleną Ogórek oraz TVP.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Głos Jackowskiemu się załamał, zobaczył okropne rzeczy. Ostrzega, ma się zacząć już niebawem
2. Jacek Kurski w bardzo poważnych tarapatach. Nie nacieszył się stołkiem w TVP, pojawił się ogromny problem
3. Szef WHO o dacie końca pandemii. Trochę musimy jeszcze poczekać

Syn Jarosława Jakimowicza, mimo że wyraża odmienne poglądy, najprawdopodobniej żyje ze swoim tatą w ciepłych relacjach. Na wielu ujęciach publikowanych w mediach społecznościowych widzimy, że obaj darzą się sympatią. Wszystko wskazuje na to, że różnice nie stanęły im na przeszkodzie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fatalne wieści dla wielu osób. Za chwilę staną się faktem. Ukraina zamyka granice
  2. Poseł chciał zmanipulować widzów TVP Info. Nie wyszło
  3. Zakonnica została niewyobrażalnie skrzywdzona, później odebrano jej życie. Sprawca właśnie usłyszał wyrok
  4. Podobne rolady przyrządza się jedynie na Śląsku. Jeden składnik, o którym mogłeś zapomnieć, okazuje się kluczowy
  5. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Agata Duda będzie zadowolona z podobnej "pomocy"?
  6. Zmieniają długość kwarantanny. Przełomowe słowa Ministra Zdrowia

Źródło: [Onet]