Syn Jarosława Gowina, Ziemowit Gowin, w ramach akcji #Hot16Challenge2 rapuje i uderza w PiS.. YouTube/ObiektywizmŹródło: YouTube/Obiektywizm
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 1 Czerwca 2020

Wyciekło nagranie syna Jarosława Gowina. Dotyczy PiS i Telewizji Publicznej

Syn Jarosława Gowina, Ziemowit Gowin, w ramach akcji #Hot16Challenge2 rapuje o PiS-ie i politycznej mogile, a polityków obecnie rządzącej władzy nazywa "pajacami". Nagranie zostało opublikowane w serwisie YouTube wczoraj i nosi tytuł "Państwo z dykty". Padają w nim mocne słowa. W sieci zawrzało.

Syn lidera Porozumienia i byłego wicepremiera, Jarosława Gowina, w najnowszym utworze pt. "Państwo z dykty" w ramach akcji #Hot16Challenge2 uderzył w polityków Prawa i Sprawiedliwości oraz ich działania, szczególnie te podejmowane w dobie pandemii koronawirusa. Ziemowit Gowin rapuje m.in. że państwo nie jest z dykty, a "chyba z totalnego g***a", oraz że obywatel i rząd to sprawa nierówna.

Tragiczne doniesienia obiegły media. Nie żyje b. poseł, przykre informacjeTragiczne doniesienia obiegły media. Nie żyje b. poseł, przykre informacjeCzytaj dalej

Syn Jarosława Gowina w ramach akcji #Hot16Challenge2 rapuje i uderza w PiS

W tekście syna Jarosława Gowina, do piosenki "Państwo z dykty", w którym nie brakuje wulgaryzmów, obrywa się m.in. Jarosławowi Kaczyńskiemu, Andrzejowi Dudzie, politykom Zjednoczonej Prawicy, ale także trochę i tym z drugiej strony, oraz Telewizji Polskiej. Nagranie w ramach akcji #Hot16Challenge2 na YouTube zostało opublikowane wczoraj i ma już 360 tys. wyświetleń.

"Wirus za oknem, w domu na ulicy, a politycy coraz bardziej dzicy, ustawami zabijają nasze życie. Przecież nie chodzi o zwykłe przeżycie! Wykurzycie? Tych pajaców na górze. Czas już nadszedł na społeczną burzę" - brzmi fragment utworu syna Jarosława Gowina.

"Rządzi nami Zjednoczona Prawica. Mnie już od tego strzela k*****a. Jak tak dalej pójdzie, totalna kaplica. Wy*******ę stąd szybciej niż Kubica" - m.in. takie mocne słowa padają w raperskiej piosence młodego Gowina.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zadziwiające sceny na Jasnej Górze. Biskup się nie hamował, grzmiał z ambony na policję
2. Znamy już największe firmy handlowe w Polsce. Miejsce 1. nie zajmuje żaden z marketów, opadnie ci szczęka

Ziemowit Gowin krytykuje także Telewizję Publiczną, nazywając ją "TVPiS" i porównując do propagandowych mediów, z jakimi mają do czynienia np. mieszkańcy Korei. "Pogońmy razem pisowskich frajerów TVPiS? Jak w Korei propaganda. Pogrywa sobie z nami Kaczyńskiego banda, stroszą pióra udając piękne pawie, a w Polsce od dawna mamy bezprawie. Opozycja słaba, wszyscy o tym wiemy. Nie oznacza to wcale, że się ugniemy. Połączmy się tedy, zbudujmy wielką siłę. Postawmy PiS-owcom polityczną mogiłę" - słyszymy w nagraniu syna Jarosława Gowina w ramach #Hot16Challenge2.

Nagranie znajdziecie tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skarbówka zajmuje konta emerytów za zaległy abonament RTV. Tysiące z nich pozostają bez środków do życia
  2. Rewolucja w McDonald's. Popularne burgery w nowym wydaniu. Co się zmieniło?
  3. Jolanta Kwaśniewska wg Polek i Polaków najlepszą pierwszą damą? Agata Duda może się niepokoić
  4. Dariusz Piontkowski przekazał ważne wieści dla uczniów. Zmiany wchodzą w życie już dziś
  5. Kuriozalna wpadka na antenie Polsatu. Prowadzący nie mogli się uspokoić
  6. Bałkański kraj od dziś dostępny dla turystów. Przyjmie także Polaków

Źródło: Polsat News / YouTube

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News