Syn Jacka Kurskiego przed laty miał zostać wymeldowany z domu na wniosek polityka PiS.. Jan Bielecki/East NewsŹródło: Jan Bielecki/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 27 Lipca 2020

Jacek Kurski wyrzucił syna z domu za to, że stanął po stronie matki? Nikt nie wie o sprawie wymeldowania, zaskakujące

Syn Jacka Kurskiego od tygodnia niemalże stale gości w nagłówkach polskich portali. Zainteresowanie Zbigniewem Antonim Kurskim to efekt materiału "Wyborczej", która ujawniła, że latami miał on wykorzystywać 9-letnią córkę asystenta polityk PiS. Teraz media obiegła wiadomość, że przed laty najstarszy syn byłego prezesa TVP miał zostać wyrzucony przez niego z domu.

– Znałam Kurskich od zawsze. Bardzo przyjaźniłam się z ich najstarszym synem Zdzisławem. Traktowałam go jak starszego brata. Darzyłam zaufaniem. Teraz wiem, że on mnie najpierw oswajał. Często mnie przytulał, bawił się ze mną, gdy miałam siedem-osiem lat. Zaczął mnie krzywdzić, gdy skończyłam dziewięć. Przestał, gdy dostałam pierwszy okres. Może się bał, że zajdę w ciążę? – mówiła dziennikowi dwudziestoletnia dziś Magda, którą syn Jacka Kurskiemu miał latami wykorzystywać seksualnie. O sprawie pisaliśmy przed niespełna tygodniem.

Monika Kurska nie otrzymywała alimentów od Jacka Kurskiego? Na jaw wychodzą również inne pikantne szczegóły i kulisy rozwoduMonika Kurska nie otrzymywała alimentów od Jacka Kurskiego? Na jaw wychodzą również inne pikantne szczegóły i kulisy rozwoduCzytaj dalej

Syn Jacka Kurskiego wyrzucony z domu

Ojciec Magdy to były radny z ramienia PiS. Związany z obozem partii rządzącej polityk pełnił też funkcję asystenta ówczesnego europosła Jacka Kurskiego. Obie rodziny przez niemal osiem lat miały spędzać wspólnie wakacje. Przypomnijmy, że w trakcie powtarzających się rokrocznie urlopów Magda i o osiem lat starszy od niej Zdzisław Antoni Kurski często spędzali czas sam na sam w urządzonym na piętrze pokoju. Rodzice dzieci mieli żyć w przekonaniu, że ci grają w planszówki. Syn Kurskiego zamykał jednak drzwi od środka.

Widok grobu Kory jest przykry i smutny. Dwa lata po śmierci tak wygląda, nikt się nie spodziewałWidok grobu Kory jest przykry i smutny. Dwa lata po śmierci tak wygląda, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

– W jednym ze wspomnień widzę słońce wpadające do pokoju na poddaszu i jego, jak mnie gwałci analnie. Miałam wtedy fioletową spódniczkę. Rodzice mnie tak ubierali. On podciągał materiał, zdejmował ze mnie majtki i mnie penetrował. Wkładał członka w każdą dziurę: w pupę, w pochwę, w usta – mówiła "Wyborczej" 20-letnia dziś kobieta. – To się powtarzało raz za razem, aż się nasycił. Leżałam sparaliżowana – dodaje.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Więźniowie zgotowali "przywitanie" ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Nagranie dla wyjątkowo wytrwałych
2. Jacek Kurski w bardzo poważnych tarapatach. Nie nacieszył się stołkiem w TVP, pojawił się ogromny problem
3. Nowy podatek od stycznia 2021 roku. Na zakupach zapłacimy wszyscy bez wyjątku

Po publikacji dziennika zainteresowanie najstarszym dzieckiem byłego prezesa TVP sięgnęło, rzecz jasna, zenitu. Media ponownie obiegają pojawiające się przed kilkoma laty doniesienia dotyczące mężczyzny, jak choćby fakt, że został on wyrzucony z domu przez swego ojca po tym, jak w trakcie sprawy rozwodowej miał stanąć po stronie matki. Przypomnijmy, że Kurscy rozwiedli się w 2015 roku. By polityk PiS ponownie mógł stanąć przed ołtarzem, konieczne okazało się unieważnienie trwającego 20 lat związku, którego owocem była trójka dzieci.

O sprawie wymeldowania Antoniego Kurskiego z mieszkania w Gdańsku dziennik "Fakt" donosił przed blisko sześcioma laty. "Antoni, najstarszy syn Kurskiego, płaci teraz za to, że miał czelność stanąć po stronie matki. [...] Jak ustaliliśmy, Jacek Kurski w sierpniu złożył wniosek o wymeldowanie go z domu w Gdańsku! Teraz w tej sprawie toczy się postępowanie administracyjne", czytamy w artykule tabloidu. "Fakt" opublikował zresztą fotografię potwierdzającą złożenie wniosku o wymeldowanie syna przez związanego z Prawem i Sprawiedliwością Kurskiego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zenon Martyniuk błaga o pomoc. Liczy się każde wsparcie, sytuacja jest dramatyczna
  2. Auto nagle stanęło w płomieniach. Duże utrudnienia na drodze, trwa akcja służb
  3. Jak Szumowski zmieniał zdanie o maseczkach
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Druzgocące doniesienia Polaków wypoczywających na Rodos. Bezpieczeństwo turystów zagrożone

Źródło: fakt.pl / wyborcza.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News