Syn Jacka Kurskiego przed laty miał zostać wymeldowany z domu na wniosek polityka PiS.. Jan Bielecki/East News
Źródło: Jan Bielecki/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 22 Sierpnia 2020

Jacek Kurski wyrzucił syna z domu za to, że stanął po stronie matki? Nikt nie wie o sprawie wymeldowania, zaskakujące

Syn Jacka Kurskiego od tygodnia niemalże stale gości w nagłówkach polskich portali. Zainteresowanie Zbigniewem Antonim Kurskim to efekt materiału "Wyborczej", która ujawniła, że latami miał on wykorzystywać 9-letnią córkę asystenta polityk PiS. Teraz media obiegła wiadomość, że przed laty najstarszy syn byłego prezesa TVP miał zostać wyrzucony przez niego z domu.

– Znałam Kurskich od zawsze. Bardzo przyjaźniłam się z ich najstarszym synem Zdzisławem. Traktowałam go jak starszego brata. Darzyłam zaufaniem. Teraz wiem, że on mnie najpierw oswajał. Często mnie przytulał, bawił się ze mną, gdy miałam siedem-osiem lat. Zaczął mnie krzywdzić, gdy skończyłam dziewięć. Przestał, gdy dostałam pierwszy okres. Może się bał, że zajdę w ciążę? – mówiła dziennikowi dwudziestoletnia dziś Magda, którą syn Jacka Kurskiemu miał latami wykorzystywać seksualnie. O sprawie pisaliśmy przed niespełna tygodniem.

Uwaga, grożą kary do 10 000 złotych. Rodzice przed rozpoczęciem roku szkolnego muszą być tego świadomiUwaga, grożą kary do 10 000 złotych. Rodzice przed rozpoczęciem roku szkolnego muszą być tego świadomiCzytaj dalej

Syn Jacka Kurskiego wyrzucony z domu

Ojciec Magdy to były radny z ramienia PiS. Związany z obozem partii rządzącej polityk pełnił też funkcję asystenta ówczesnego europosła Jacka Kurskiego. Obie rodziny przez niemal osiem lat miały spędzać wspólnie wakacje. Przypomnijmy, że w trakcie powtarzających się rokrocznie urlopów Magda i o osiem lat starszy od niej Zdzisław Antoni Kurski często spędzali czas sam na sam w urządzonym na piętrze pokoju. Rodzice dzieci mieli żyć w przekonaniu, że ci grają w planszówki. Syn Kurskiego zamykał jednak drzwi od środka.

30 mężczyzn dokonało gwałtu na 16-letniej dziewczynie. Stali w kolejce przed jej hotelowym pokojem, nikt nie zareagował30 mężczyzn dokonało gwałtu na 16-letniej dziewczynie. Stali w kolejce przed jej hotelowym pokojem, nikt nie zareagowałCzytaj dalej

– W jednym ze wspomnień widzę słońce wpadające do pokoju na poddaszu i jego, jak mnie gwałci analnie. Miałam wtedy fioletową spódniczkę. Rodzice mnie tak ubierali. On podciągał materiał, zdejmował ze mnie majtki i mnie penetrował. Wkładał członka w każdą dziurę: w pupę, w pochwę, w usta – mówiła "Wyborczej" 20-letnia dziś kobieta. – To się powtarzało raz za razem, aż się nasycił. Leżałam sparaliżowana – dodaje.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Byli razem 24 lata. Teraz była żona Kurskiego ujawnia wszystko, dramat za zamkniętymi drzwiami
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Trik niby wszyscy znamy, a i tak dajemy się nabrać. W efekcie wydajemy jeszcze więcej

Po publikacji dziennika zainteresowanie najstarszym dzieckiem byłego prezesa TVP sięgnęło, rzecz jasna, zenitu. Media ponownie obiegają pojawiające się przed kilkoma laty doniesienia dotyczące mężczyzny, jak choćby fakt, że został on wyrzucony z domu przez swego ojca po tym, jak w trakcie sprawy rozwodowej miał stanąć po stronie matki. Przypomnijmy, że Kurscy rozwiedli się w 2015 roku. By polityk PiS ponownie mógł stanąć przed ołtarzem, konieczne okazało się unieważnienie trwającego 20 lat związku, którego owocem była trójka dzieci.

O sprawie wymeldowania Antoniego Kurskiego z mieszkania w Gdańsku dziennik "Fakt" donosił przed blisko sześcioma laty. "Antoni, najstarszy syn Kurskiego, płaci teraz za to, że miał czelność stanąć po stronie matki. [...] Jak ustaliliśmy, Jacek Kurski w sierpniu złożył wniosek o wymeldowanie go z domu w Gdańsku! Teraz w tej sprawie toczy się postępowanie administracyjne", czytamy w artykule tabloidu. "Fakt" opublikował zresztą fotografię potwierdzającą złożenie wniosku o wymeldowanie syna przez związanego z Prawem i Sprawiedliwością Kurskiego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prawdziwa plaga zbliża się do Polski. Są ich biliony, niosą śmiertelne niebezpieczeństwo
  2. TVN24 przypisała fałszywy cytat posłowi PiS. Stacja wyemitowała sprostowanie
  3. Jak Szumowski zmieniał zdanie o maseczkach
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Już się zaczęło, żywioł uderzył bezlitośnie. Nagranie z polskiego miasta przyprawia o ciarki

Źródło: fakt.pl / wyborcza.pl