Sylwester Marzeń z Dwójką zbliża się wielkimi krokami! Wystąpi na nim m.in. jedna z największych gwiazd lat 90. O kim mowa?. screen z teledysku Cambio DolorŹródło: screen z teledysku Cambio Dolor
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 28 Grudnia 2019

Każdy, żyjący w latach 90. zna jej kultowy przebój. Wystąpi na Sylwestrze Marzeń TVP

Sylwester Marzeń z Dwójką, który odbędzie się w Zakopanem, zbliża się wielkimi krokami! Wystąpi na nim plejada polskich i zagranicznych gwiazd. Wśród nich m.in. popularna w latach 90. Natalia Oreiro. Nastolatki dorastające w tamtych czasach szalały na punkcie "Zbuntowanego anioła", czyli argentyńskiej telenoweli, w której grała główną rolę. A jej kultowy przebój zna każdy, żyjący w latach 90.

Natalia Oreiro wystąpi w Polsce! Gwiazda "Zbuntowanego anioła" i autorka wielkiego przeboju lat 90. "Cambio Dolor" zaśpiewa na "Sylwestrze Marzeń z Dwójką" Telewizji Polskiej. Największe stacje telewizje co roku konkurują ze sobą w organizowaniu sylwestrowych imprez i istotną kwestią jest to, kto na nich wystąpi, aby przyciągnąć jak największe tłumy pod scenę oraz widzów przed telewizorami. Od kilku lat tę rywalizację wygrywa TVP, która to wypada zdecydowanie najlepiej pod względem oglądalności. Zdaje się, że włodarze stacji trafili w gusta Polaków, stawiając na sporą dawkę disco polo z domieszką starych nieśmiertelnych i bardzo znanych przebojów polskich i zagranicznych gwiazd. Właśnie zostało ujawnione nazwisko kolejnej artystki, która wystąpi na jednej scenie z Marylą Rodowicz i Zenkiem Martyniukiem. Będzie to Natalia Oreiro.

wtv.pl - portal informacyjny"Sylwester Marzeń" w TVP nie dla wszystkich. "Tchórze, cenzura"Czytaj dalej

Sylwester Marzeń z Dwójką: Natalia Oreiro kolejną gwiazdą sylwestrowej imprezy TVP

Warto przypomnieć, że to nie pierwszy występ tej wokalistki podczas sylwestrowej nocy w Polsce. Widzowie TVP już raz mieli okazję oglądać Natalię Oreiro podczas koncertu sylwestrowego TVP1 w 2002 roku. Razem będzie to czwarta wizyta tej gwiazdy w naszym kraju.

Natalia Oreiro w Polsce jest bez wątpienia najbardziej znaną obok Jennifer Lopez i Shakiry latynoską gwiazdą estrady. Początkowo wszyscy poznali ją jako aktorkę. Rola Milagros w serialu "Zbuntowany anioł", który emitowano w ponad 80 krajach, w tym w naszym, przyniosła Natalii Oreiro ogromną międzynarodową sławę. Liczący 270 odcinków serial bił rekordy popularności, a serialowy hit "Cambio Dolor" znali i śpiewali wszyscy w końcówce lat 90. Stała się niewątpliwie jedną z największych gwiazd tamtych czasów. Zaraz po wielkim sukcesie, Oreiro wyruszyła w pierwszą trasę koncertową, w ramach której zagrała 35 koncertów. Pracowała też na planach kolejnych filmów i seriali. Dotychczas gwiazda sprzedała ponad 11 milionów płyt i zagrała sześć tras koncertowych.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Rakotwórcza substancja w mięsie. Eksperci ostrzegają

3. Żona Adama Słodowego czekała miesiąc na jego pogrzeb. Dlaczego?

4. Lepiej usuń te aplikacje ze swojego telefonu. Po niepokojącym raporcie dot. złośliwego oprogramowania, Google Play pozbyło się już 40

5. Kaczyński przy Pani Basi powiedział okrutny żart. Współpracownik prezesa zdradził jego treść

6. Dramat na bożonarodzeniowej mszy. 21 osób w ciężkim stanie trafiło do szpitala